Vrijstaande woning te koop: Sturriskolkweg 16, Varsseveld
Verkocht onder voorbehoud

Sturriskolkweg 16

Verspreide huizen Varsseveld, Oude IJsselstreek

€ 899.016
Buurt Verspreide huizen Varsseveld, VarsseveldBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 401m²
401m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat in het buitengebied van Varsseveld, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 401 m² en een perceel van maar liefst 6235 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen houdt. Het energielabel A is een mooie plus voor een woning van deze leeftijd. De vraagprijs van €899.016 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek voor vergelijkbare opties.

De buurt: Verspreide huizen Varsseveld

De buurt Verspreide huizen Varsseveld is een landelijk gebied met 670 inwoners, waar de meeste huishoudens uit gezinnen bestaan. Het is er rustig, met veel groen en ruimte. De buurt Verspreide huizen Varsseveld kenmerkt zich door een mix van agrarische bedrijven en vrijstaande woningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of PLUS, beide op een paar minuten fietsen. De Meeander (basisonderwijs) zit om de hoek, en IKC Groeituin is ook dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen ben je zo in het centrum van Varsseveld. De gemeente Oude IJsselstreek biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Iets Anders Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 899.016
Prijs per m²€ 2.242
Woonoppervlakte401m²
Perceeloppervlakte6235m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Varsseveld
WijkVarsseveld
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Sturriskolkweg 16, Varsseveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Varsseveld

Inwoners670
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Burgemeester van der Zandestraat 9A
868m
PLUS
Spoorstraat 5
1043m
PLUS
Korhoenstraat 2
6328m

Scholen

4 binnen 5 km

De Meeander
Basisonderwijs · 351 leerlingen
785m
IKC Groeituin
Basisonderwijs · 168 leerlingen
1477m
Daltonschool de Klimop
Basisonderwijs · 68 leerlingen
3114m

Veelgestelde vragen

Over Sturriskolkweg 16, Varsseveld

Welk energielabel heeft Sturriskolkweg 16?

De woning aan Sturriskolkweg 16 in Varsseveld heeft energielabel A.

Is de prijs van €899.016 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €899.016 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (401 m²) en het ruime perceel (6235 m²). Het energielabel A is gunstig voor een woning uit 1930. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van Varsseveld?

Het treinstation ligt op 2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De woning ligt in een landelijk gebied, dus voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op 1-2 km afstand. De auto is handig voor grotere reizen.

Wat voor onderhoud vraagt een vrijstaande woning uit 1930?

Een woning uit 1930 kan specifieke aandachtspunten hebben, zoals oude fundering of dakconstructie.