Vrijstaande woning te koop: Susterselerweg 13, Jabeek
KopenBeekdaelenVrijstaande woningenSusterselerweg 13

Susterselerweg 13

Jabeek, Beekdaelen

€ 325.000
Buurt Jabeek, JabeekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Jabeek

Deze vrijstaande woning aan de Susterselerweg 13 in Jabeek ademt de rust van het Zuid-Limburgse platteland. Het huis uit 1925 heeft een woonoppervlak van 142 m² en staat op een perceel van 410 m². Met een energielabel G zijn de stookkosten naar verwachting hoog, maar de woning biedt volop mogelijkheden om naar eigen inzicht te verduurzamen. De vraagprijs van € 325.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Beekdaelen.

De buurt Jabeek

Jabeek is een klein dorp in de gemeente Beekdaelen, met ongeveer 720 inwoners. Het is een rustige, groene omgeving waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (95%). De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Jabeek staat bekend om zijn landelijke sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (13 misdrijven) en een zeer lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Het dagelijks leven in Jabeek draait om rust en ruimte. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express op ongeveer 3 km afstand, of bij PLUS en Jumbo op zo'n 3,5 km. Basisscholen zijn er in de omgeving: Basisschool Schinveld en Katholieke Basisschool Lahrhof liggen beide op zo'n 3,5 km. Het treinstation is op 7,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor verder reizen. De gemeente Beekdaelen biedt een landelijke woonomgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kempen & Oberdorf aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 2.289
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte410m²
Bouwjaar1925
EnergielabelG
BuurtJabeek
WijkOnderbanken
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Susterselerweg 13, Jabeek

Buurt statistieken

Gegevens uit Jabeek

Inwoners720
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

11 binnen 5 km

SPAR express
Echterbaan 2
3180m
PLUS
A Ge Water 3
3379m
Jumbo
Romeinenstraat 2
3542m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool Schinveld
Basisonderwijs · 297 leerlingen
3446m
Katholieke Basisschool Lahrhof
Basisonderwijs · 380 leerlingen
3509m
Basisschool de Woanderboom
Basisonderwijs · 207 leerlingen
3553m

Veelgestelde vragen

Over Susterselerweg 13, Jabeek

Welk energielabel heeft Susterselerweg 13?

De woning aan Susterselerweg 13 in Jabeek heeft energielabel G.

Is € 325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 325.000 voor een vrijstaande woning van 142 m² met een perceel van 410 m² in Jabeek is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en energielabel. Het energielabel G kan een onderhandelingspunt zijn, omdat dit duidt op hoge stookkosten. Laat je goed informeren over de staat van de woning.

Wat betekent energielabel G voor de maandlasten?

Energielabel G is het laagste label en betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. De stookkosten zullen naar verwachting hoog zijn, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe is het leven in Jabeek?

Jabeek is een rustig dorp in Zuid-Limburg met een landelijk karakter. Er zijn weinig voorzieningen op loopafstand, maar de natuur is dichtbij. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en is vooral geschikt voor wie van rust en ruimte houdt. Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets naar omliggende dorpen.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er diverse basisscholen, zoals Basisschool Schinveld (3,4 km) en Katholieke Basisschool Lahrhof (3,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een grotere plaats, de dichtstbijzijnde school is op 6,2 km afstand. Er zijn ook kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe bereikbaar is Jabeek met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,8 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto. Voor woon-werkverkeer is een auto vrijwel noodzakelijk.

Wat is de staat van de woning uit 1925?