Vrijstaande woning te koop: Terwoldseweg 5, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornVrijstaande woningenTerwoldseweg 5

Terwoldseweg 5

Sprenkelaar, Apeldoorn

€ 895.000
Buurt Sprenkelaar, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 287m²
73% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Apeldoorn

Deze vrijstaande woning uit 1971 staat in de rustige buurt Sprenkelaar, een groene wijk in Apeldoorn. Met 287 m² woonoppervlak en een perceel van 738 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

De buurt Sprenkelaar

Sprenkelaar is een wijk met veel groen en een mix van woningtypes. Ongeveer 66% van de woningen zijn eengezinswoningen, en 42% is koop. De buurt telt zo'n 4000 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Sprenkelaar biedt een prettige woonomgeving met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook Albert Heijn en Lidl zijn om de hoek. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals De Ontdekking PC Jenaplanschool en Openbare Basisschool Het Web, beide op vijf minuten lopen. Het voortgezet onderwijs is op 1,4 km afstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder ruime recreatiemogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rodenburg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 juni 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 3.118
Woonoppervlakte287m²
Perceeloppervlakte738m²
Bouwjaar1971
EnergielabelD
BuurtSprenkelaar
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Terwoldseweg 5, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Sprenkelaar

Inwoners4.000
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Sprenkelaar

Woningvoorraad1.633
Gem. WOZ-waarde€ 310.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

30 binnen 5 km

PLUS
Distelvlinderlaan 38
870m
Albert Heijn
Operaplein 110
937m
Lidl
Operaplein 19
995m

Scholen

77 binnen 5 km

De Ontdekking PC Jenaplanschool
Basisonderwijs · 133 leerlingen
548m
Openbare Basisschool Het Web
Basisonderwijs · 98 leerlingen
551m
Rooms Katholieke Basisschool De Zevensprong
Basisonderwijs · 196 leerlingen
719m

Veelgestelde vragen

Over Terwoldseweg 5, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Terwoldseweg 5?

De woning aan Terwoldseweg 5 in Apeldoorn heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €895.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 287 m² met een perceel van 738 m² in Sprenkelaar. De woning heeft energielabel D, wat invloed heeft op de energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie van de prijs.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige buurt met voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 870 meter, en basisscholen zijn binnen 550 meter. Het treinstation van Apeldoorn is op 1,7 km afstand.

Hoe is de buurt Sprenkelaar om in te wonen?