Vrijstaande woning te koop: Tuin 14, Oosterland
Verkocht onder voorbehoud

Tuin 14

Oosterland, Schouwen-Duiveland

€ 550.000
Buurt Oosterland, OosterlandBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Tuin in Oosterland ademt rust en ruimte. Met 176 m² woonoppervlak en een perceel van 539 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 1998 is goed onderhouden en voelt direct als thuis. De vraagprijs van €550.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Schouwen-Duiveland.

Oosterland: een dorp met saamhorigheid

Oosterland is een dorp op Schouwen-Duiveland waar de bewoners elkaar kennen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 9,19. Een bewoner zegt: "Een fijne buurt waar nog naar elkaar wordt omgekeken." Een ander vult aan: "We helpen elkaar waar nodig is, en ook houden we elkaars huis in de gaten voor als iemand op vakantie is." Het dorp telt ruim 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en het overgrote deel is koop. Meer over de gemeente Schouwen-Duiveland.

Het dagelijks leven in de straat

De Coop ligt om de hoek, op nog geen minuut lopen. Voor een grotere keuze is Jumbo of Aldi twee straten verder, op zo'n 5 minuten fietsen. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool de Oosterburcht, die naast de deur ligt, of naar de DS J Bogermanschool, ook op loopafstand. Het is een dorp waar je de auto kunt laten staan voor de dagelijkse boodschappen en school.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kooijman Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 3.125
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte539m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtOosterland
WijkOosterland
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Tuin 14, Oosterland

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.3
Hennie
25-09-2025
Rustig

Een fijne buurt waar nog naar elkaar wordt omgekeken

9.1
Adrianna
17-12-2024
Fijne mensen in ons straatjes helpen elkaar

We helpen elkaar waar nodig is, En ook houden we elkaars huis in de gaten voor als Iemand op vakantie is

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterland

Inwoners2.060
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Coop
Koninginneplein 2
583m
Jumbo
Polderweg 3
2213m
Aldi
Polderweg 5
2213m

Scholen

7 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Oosterburcht
Basisonderwijs · 71 leerlingen
476m
DS J Bogermanschool
Basisonderwijs · 168 leerlingen
587m
School met de Bijbel
Basisonderwijs · 199 leerlingen
1844m

Veelgestelde vragen

Over Tuin 14, Oosterland

Welk energielabel heeft Tuin 14?

De woning aan Tuin 14 in Oosterland heeft energielabel A.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €550.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 176 m² met een perceel van 539 m² in Oosterland. Het bouwjaar 1998 betekent dat de woning relatief modern is. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Oosterland om in te wonen?

Oosterland is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners geven de buurt een 9,19 en noemen de saamhorigheid en het omkijken naar elkaar. Het dorp heeft ruim 2000 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Coop supermarkt is op loopafstand, op 583 meter. Ook zijn er Jumbo en Aldi op ongeveer 2,2 km. Basisscholen zoals de Oosterburcht en DS J Bogermanschool liggen op 400-600 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zierikzee, op 10 km. Een huisartsenpraktijk is op 600 meter. Het treinstation is ver weg, op 28 km.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1998, dus relatief modern. Het woonoppervlak is 176 m² en het perceel 539 m². De woning is vrijstaand en heeft een tuin. Er is geen energielabel vermeld, maar een woning uit 1998 heeft doorgaans redelijke isolatie. Het is aan te raden om bij bezichtiging de staat van het onderhoud te beoordelen.

Hoe is de bereikbaarheid van Oosterland?

Oosterland ligt op Schouwen-Duiveland, een eiland in Zeeland. De auto is de beste manier om je te verplaatsen. Het treinstation is 28 km verderop, in Goes of Zierikzee. Bussen zijn er, maar de frequentie is laag. Voor dagelijkse boodschappen kun je lopen of fietsen naar de Coop.