Vrijstaande woning te koop: Tunnelweg 4-103, Haarle
Onder bod
KopenHellendoornVrijstaande woningenTunnelweg 4-103

Tunnelweg 4-103

Haarle, Hellendoorn

€ 189.000
Buurt Haarle, HaarleBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 155m²
155m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Tunnelweg 4-103, Haarle

Deze vrijstaande woning uit 2007 ligt in het buitengebied van Haarle, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 155 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 18.572 m² is er volop plek om te leven en te genieten van de natuur. De woning wordt aangeboden voor € 189.000, een prijs die marktconform is voor vrijstaande woningen in Hellendoorn.

Haarle

Haarle is een kleine plattelandsbuurt met ongeveer 1.000 inwoners, waar de meeste woningen eengezinswoningen zijn. Bewoners waarderen de saamhorigheid: "fijne leuke buurt die elkaar helpen in goede en slechte tijden", zegt een bewoner. Een ander noemt het "heerlijk wonen, lekker vrij". Wel is het wennen aan de afstanden: voorzieningen zijn niet om de hoek. De buurt is overwegend koop (82%) en heeft een rustige, landelijke sfeer. Meer over de buurt vind je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, een PLUS, vind je op zo'n 3,5 km afstand, een kort ritje met de auto. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op vergelijkbare afstand te vinden. Voor schoolgaande kinderen is er de Christelijke basisschool Prinses Beatrix op 3 km, en voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij CSG Reggesteyn op 3,3 km. De gemeente Hellendoorn biedt verder ruime mogelijkheden voor recreatie in de natuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Select Makelaars en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 januari 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 189.000
Prijs per m²€ 1.219
Woonoppervlakte155m²
Perceeloppervlakte18572m²
Bouwjaar2007
BuurtHaarle
WijkBuitengebied
GemeenteHellendoorn

Locatie

Tunnelweg 4-103, Haarle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.0
m
28-10-2025
fijne buurt op het platteland

fijne leuke buurt die elkaar helpen in goede en slechte tijden. Alleen heb je weinig in de buurt zoals supermarkt etc geen openbaar vervoer.

8.3
M
07-09-2025
Geweldig

Goeie buurt. Als er wat is helpt iedereen elkaar.

7.0
m
31-03-2025
fijne buurt op het platteland

Het is heerlijk wonen lekker vrij. Alleen als je boodschappen moet hebben moet je wat verder weg. Lekker rustig mooie natuur iedereen kent elkaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Haarle

Inwoners1.005
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Smidsweg 7C
3498m
Albert Heijn
Dorpsstraat 48B
3558m
Jumbo
Grotestraat 135
3630m

Scholen

10 binnen 5 km

SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speci
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
2867m
SO/VSO De Elimschool (speciaal en voortgezet speciaal onderwijs -cluster 4)
Speciaal onderwijs · 326 leerlingen
2874m
Christelijke basisschool Prinses Beatrix
Basisonderwijs · 153 leerlingen
3001m

Veelgestelde vragen

Over Tunnelweg 4-103, Haarle

Is € 189.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 2007 met 155 m² woonoppervlak en een enorm perceel van 18.572 m² is de vraagprijs van € 189.000 marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak hoger, maar de ligging in het buitengebied van Haarle, met weinig voorzieningen op loopafstand, verklaart de prijs. Het is een betaalbare optie voor wie rust en ruimte zoekt.

Hoe is het openbaar vervoer in Haarle?

Het openbaar vervoer is beperkt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 km afstand, dus je bent vooral aangewezen op de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen een straal van 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke basisschool Prinses Beatrix op 3 km. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij CSG Reggesteyn op 3,3 km. Ook is er speciaal onderwijs in de omgeving, zoals SO/VSO De Elimschool op 2,9 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2007 met een woonoppervlak van 155 m². Het perceel is met 18.572 m² uitzonderlijk groot, wat zeldzaam is voor een woning in deze prijsklasse. De woning is geschikt voor wie van ruimte en privacy houdt.

Hoe veilig is de buurt?

Haarle is een rustige plattelandsbuurt met een laag aantal misdrijven: in totaal 25 geregistreerde incidenten. Bewoners omschrijven de sfeer als saamhorig en behulpzaam. Het is een veilige omgeving om te wonen.

Zijn er winkels en voorzieningen op loopafstand?

Nee, voor dagelijkse boodschappen moet je reizen. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) ligt op 3,5 km, andere supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo zijn op 3,6 km. Ook een huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn op 2,4 km afstand. Een auto is dus noodzakelijk.