Vrijstaande woning te koop: Tussenlanen 3, Bergambacht

Tussenlanen 3

Bergambacht-Dorp, Krimpenerwaard

€ 869.000
Buurt Bergambacht-Dorp, BergambachtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 179m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat in de historische dorpskern van Bergambacht, waar de straten worden omzoomd door bomen en oude panden. Met 202 m² woonoppervlak en een perceel van 375 m² biedt het huis ruimte voor een gezin dat van klassieke sfeer houdt. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €869.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Krimpenerwaard.

De buurt: Bergambacht-Dorp

Bergambacht-Dorp is een rustige, hechte gemeenschap waar mensen elkaar kennen en helpen, zonder opdringerig te zijn. Een bewoner zegt: "Mensen kennen elkaar en helpen elkaar, zonder bij elkaar de deur plat te lopen of elkaars privacy te schenden." De huizen zijn vaak 100 jaar of ouder en maken deel uit van de historische dorpskern. Het dorp heeft een levendige winkelstraat met specialistische winkels, vaak al generaties lang in familiehanden. De buurt Bergambacht-Dorp telt ruim 1200 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, om de hoek op 179 meter, of loop je naar de SPAR express op 681 meter. Voor de kinderen is er Christelijke Basisschool De Ark op 523 meter, of obs Kiezel en Kei op 1157 meter. De gemeente Krimpenerwaard biedt verder een restaurant op 400 meter en een park op 300 meter.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Egmond Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 869.000
Prijs per m²€ 4.302
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte375m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtBergambacht-Dorp
WijkBergambacht
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Tussenlanen 3, Bergambacht

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
HtR
10-10-2025
Rustige klassieke historische dorpskern

Mensen kennen elkaar en helpen elkaar, zonder bij elkaar de deur plat te lopen of elkaars privacy te schenden. Huizen zijn allemaal ongeveer 100 jaar of zelfs ouder en behoren tot de historische dorpskern.,Het dorp heeft een levendige uitgebreide winkelstraat waar regelmatig braderieën en andere evenementen worden georganiseerd. Hier geen grote winkelketens maar veelal specialistische kwaliteitswinkels die vaak al generaties lang door dezelfde familie gerund worden. Het is fijn wonen in Bergambacht

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergambacht-Dorp

Inwoners1.220
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

11 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 110
179m
SPAR express
Provincialeweg 7
681m
Lidl
Hof ter Bergen 20
831m

Scholen

16 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 307 leerlingen
523m
obs Kiezel en Kei
Basisonderwijs · 214 leerlingen
1157m
Basisschool De Kromme Draai
Basisonderwijs · 127 leerlingen
2070m

Veelgestelde vragen

Over Tussenlanen 3, Bergambacht

Welk energielabel heeft Tussenlanen 3?

De woning aan Tussenlanen 3 in Bergambacht heeft energielabel D.

Is €869.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €869.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Bergambacht. Het huis heeft een woonoppervlak van 202 m² en een perceel van 375 m², met een bouwjaar van 1930 en energielabel D. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak iets lager geprijsd, maar de historische ligging en het karakter kunnen de prijs rechtvaardigen.