Vrijstaande woning te koop: Van Emstweg 85, Appelscha

Van Emstweg 85

Appelscha-Van Emstweg, Ooststellingwerf

€ 795.000
Buurt Appelscha-Van Emstweg, AppelschaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 411m²
411m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Van Emstweg

Deze vrijstaande woning aan de Van Emstweg 85 in Appelscha ademt rust en ruimte. Met 411 m² woonoppervlak en een perceel van 1385 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1965 en energielabel E vragen om aandacht voor verduurzaming. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Ooststellingwerf.

De buurt Appelscha-Van Emstweg

De buurt Appelscha-Van Emstweg is een rustige woonwijk met veel groen. Van de 295 inwoners is een groot deel 65 jaar of ouder, wat de buurt een rustig karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 612, wat past bij een dorpse omgeving. Meer weten? Bekijk de buurt Appelscha-Van Emstweg.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz (om de hoek) en Aldi (twee straten verder). Kinderen gaan naar Christelijke Basisschool De Mandebrink (op loopafstand) of Openbare Basisschool de Riemsloot (ook vlakbij). Een restaurant en bibliotheek zijn binnen tien minuten lopen te vinden. De gemeente Ooststellingwerf biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elfsteden Makelaars en Taxateurs B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 1.934
Woonoppervlakte411m²
Perceeloppervlakte1385m²
Bouwjaar1965
EnergielabelE
BuurtAppelscha-Van Emstweg
WijkAppelscha
GemeenteOoststellingwerf

Locatie

Van Emstweg 85, Appelscha

Buurt statistieken

Gegevens uit Appelscha-Van Emstweg

Inwoners295
Mannen47%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Poiesz
Vaart Zuidzijde 47
610m
Aldi
Vaart Zuidzijde 55
672m
Lidl
Trambaan 9
5474m

Scholen

2 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Mandebrink
Basisonderwijs · 121 leerlingen
390m
Openbare Basisschool de Riemsloot
Basisonderwijs · 204 leerlingen
692m

Veelgestelde vragen

Over Van Emstweg 85, Appelscha

Welk energielabel heeft Van Emstweg 85?

De woning aan Van Emstweg 85 in Appelscha heeft energielabel E.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Appelscha, maar het woonoppervlak van 411 m² en het perceel van 1385 m² zijn uitzonderlijk groot.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat verduurzaming, zoals isolatie of zonnepanelen, de energierekening kan verlagen.

Hoe is de bereikbaarheid van Appelscha?

Appelscha ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 19,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij een rustige, groene woonomgeving.