Vrijstaande woning te koop: van Haersoltelaan 6, Coevorden
KopenCoevordenVrijstaande woningenvan Haersoltelaan 6

van Haersoltelaan 6

Binnenvree Buitenvree Pikveld, Coevorden

€ 685.000
Buurt Binnenvree Buitenvree Pikveld, CoevordenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 334m²
334m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning in groene Coevordense buurt

Deze vrijstaande woning aan de van Haersoltelaan ademt rust en ruimte. Met 334 m² woonoppervlak op een perceel van 1087 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1978 heeft energielabel C. De vraagprijs van €685.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Coevorden.

Binnenvree Buitenvree Pikveld: rustig en groen

De buurt Binnenvree Buitenvree Pikveld is een rustige woonwijk met veel groen. Het is een gemengde buurt: ongeveer een derde van de huishoudens bestaat uit gezinnen met kinderen, een derde uit eenpersoonshuishoudens en een derde uit stellen zonder kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (89%) en koopwoningen (65%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,3 km afstand, of bij Jumbo en Aldi op 1,5 km. Basisscholen zoals Dr. Picardtschool en Openbare Basisschool De Buitenvree zitten op loopafstand (473 m). Voor voortgezet onderwijs is Scholengemeenschap de Nieuwe Veste op 237 m. Het treinstation van Coevorden ligt op 2,4 km. De gemeente Coevorden biedt verder voorzieningen zoals een park op 300 m en een restaurant op 1,3 km.

Aanbod via makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 't Drentsche Huys Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 2.051
Woonoppervlakte334m²
Perceeloppervlakte1087m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtBinnenvree Buitenvree Pikveld
WijkCoevorden
GemeenteCoevorden

Locatie

van Haersoltelaan 6, Coevorden

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenvree Buitenvree Pikveld

Inwoners3.045
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
van Heutszsingel 6
1294m
Jumbo
E D S Plein 3
1519m
Aldi
E D S Plein 2
1519m

Scholen

11 binnen 5 km

Scholengemeenschap de Nieuwe Veste voor Lyceum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 1086 leerlingen
237m
Dr. Picardtschool
Basisonderwijs · 164 leerlingen
473m
Openbare Basisschool De Buitenvree
Basisonderwijs · 216 leerlingen
473m

Veelgestelde vragen

Over van Haersoltelaan 6, Coevorden

Welk energielabel heeft van Haersoltelaan 6?

De woning aan van Haersoltelaan 6 in Coevorden heeft energielabel C.

Is €685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €685.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 334 m² met een perceel van 1087 m² in Coevorden. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1978.

Hoe is de buurt Binnenvree Buitenvree Pikveld?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Ongeveer een derde van de huishoudens bestaat uit gezinnen met kinderen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals scholen en supermarkten op loop- of fietsafstand. Het treinstation ligt op 2,4 km.

Wat is de afstand tot voorzieningen zoals supermarkten en scholen?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 1,3 km. Basisscholen zoals Dr. Picardtschool en Openbare Basisschool De Buitenvree zitten op 473 m. Voortgezet onderwijs (Scholengemeenschap de Nieuwe Veste) is op 237 m. Het treinstation van Coevorden ligt op 2,4 km.