Vrijstaande woning te koop: Van Hoorns Houtweg 2, Huizen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHuizenVrijstaande woningenVan Hoorns Houtweg 2

Van Hoorns Houtweg 2

Westereng, Huizen

€ 1.500.000
Buurt Westereng, HuizenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 321m²
321m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Huizen

Deze vrijstaande woning aan de Van Hoorns Houtweg 2 ademt ruimte en rust. Met 321 m² woonoppervlak en een perceel van 842 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1964 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar met energielabel B is hij ook redelijk zuinig. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Huizen.

Westereng: een groene, rustige buurt

De woning ligt in Westereng, een buurt in Huizen. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen (95% van de woningvoorraad) en relatief veel gezinnen. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1113), wat betekent dat het er niet te druk is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met slechts 36 misdrijven per jaar. Bekijk ook de buurt Westereng voor meer informatie.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Ekoplaza op ruim een kilometer afstand, of bij de Albert Heijn even verderop. Ook de Lidl en SPAR express zijn binnen loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen om de hoek: De Flevoschool op 300 meter en PCBS Beatrixschool op 500 meter. Het voortgezet onderwijs is iets verder, op 1,8 km. De gemeente Huizen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 700 meter en een restaurant op 800 meter.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI HUIZEN op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 4.673
Woonoppervlakte321m²
Perceeloppervlakte842m²
Bouwjaar1964
EnergielabelB
BuurtWestereng
WijkWestereng
GemeenteHuizen

Locatie

Van Hoorns Houtweg 2, Huizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Westereng

Inwoners2.435
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Ekoplaza
Havenstraat 4
1114m
Albert Heijn
Lindenlaan 10
1176m
Lidl
Warandebergstraat 47
1530m

Scholen

46 binnen 5 km

De Flevoschool
Basisonderwijs · 226 leerlingen
313m
PCBS Beatrixschool
Basisonderwijs · 192 leerlingen
564m
dr. Maria Montessorischool
Basisonderwijs · 311 leerlingen
734m

Veelgestelde vragen

Over Van Hoorns Houtweg 2, Huizen

Welk energielabel heeft Van Hoorns Houtweg 2?

De woning aan Van Hoorns Houtweg 2 in Huizen heeft energielabel B.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Huizen, maar gezien de ruime oppervlakte (321 m²) en het grote perceel (842 m²) is het marktconform. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, maar in de gemeente Huizen liggen vrijstaande woningen gemiddeld rond dit prijsniveau.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Westereng, een rustige buurt in Huizen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een vrijstaande woning uit 1964 met een woonoppervlak van 321 m² en een perceel van 842 m². Het energielabel is B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De woning heeft geen specifieke vermelding van kamers, tuin of andere voorzieningen in de data.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: De Flevoschool (300 m), PCBS Beatrixschool (500 m) en dr. Maria Montessorischool (700 m). Voor voortgezet onderwijs is Elan College Huizen op 1,8 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Westereng?

De buurt is veilig: er zijn in totaal 36 misdrijven geregistreerd in de CBS-data. Dat is laag voor een wijk met 2435 inwoners. De buurt heeft een matige stedelijkheid en veel eengezinswoningen, wat bijdraagt aan een rustige sfeer.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten binnen 2 km: Ekoplaza (1,1 km), Albert Heijn (1,2 km), Lidl (1,5 km) en SPAR express (1,6 km). Ook PLUS is op 2 km afstand te vinden.

VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI HUIZEN
Geen mail gevonden