Vrijstaande woning te koop: Varelsebeek 4, Biddinghuizen
KopenDrontenVrijstaande woningenVarelsebeek 4

Varelsebeek 4

Buitengebied Biddinghuizen, Dronten

€ 700.000
Buurt Buitengebied Biddinghuizen, BiddinghuizenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 208m²
79% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Biddinghuizen

Deze vrijstaande woning aan de Varelsebeek 4 in Biddinghuizen is een moderne nieuwbouwwoning uit 2022. Met een woonoppervlak van 208 m² en een perceel van 753 m² biedt het veel ruimte. De woning heeft energielabel A+++, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €700.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor vrijstaande woningen in Dronten ligt lager.

Buitengebied Biddinghuizen

De woning ligt in de buurt Buitengebied Biddinghuizen, een landelijke omgeving met 1.530 inwoners. De buurt is rustig en heeft een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden. De meeste woningen in de buurt zijn eengezinswoningen (69%) en koopwoningen (77%). De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1, wat duidt op een mix van alleenstaanden en stellen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op een kilometer afstand, of bij de Lidl en Dirk op zo'n vier kilometer. Er zijn verschillende basisscholen in de omgeving, zoals Christelijke Basisschool DOK 19 (4,1 km) en CBS De Parel (4,4 km). Het is een rustige omgeving waar je voorzieningen wel moet bereizen. De gemeente Dronten biedt verder nog meer opties.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via WOLTJER makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 3.365
Woonoppervlakte208m²
Perceeloppervlakte753m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtBuitengebied Biddinghuizen
WijkBiddinghuizen
GemeenteDronten

Locatie

Varelsebeek 4, Biddinghuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Inwoners1.530
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Biddinghuizen

Woningvoorraad559
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Strandweg 1
1088m
Lidl
Amperestraat 6
3838m
Dirk
Knardijk West 4a
4087m

Scholen

7 binnen 5 km

Christelijke Basisschool DOK 19
Basisonderwijs · 158 leerlingen
4099m
CBS De Parel
Basisonderwijs · 210 leerlingen
4412m
Basisschool Het Talent
Basisonderwijs · 118 leerlingen
4610m

Veelgestelde vragen

Over Varelsebeek 4, Biddinghuizen

Welk energielabel heeft Varelsebeek 4?

De woning aan Varelsebeek 4 in Biddinghuizen heeft energielabel A+++.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 ligt aanzienlijk boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€315.058) en ook boven de mediaan (€248.500). De woning is echter veel groter dan gemiddeld (208 m² vs 116 m²) en heeft een zeer zuinig energielabel (A+++). In de buurt zijn woningen verkocht tot €1.150.000, dus voor een vrijstaande woning van deze omvang is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Biddinghuizen, een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,1 km afstand. De auto is dan ook het meest praktische vervoermiddel. De omgevingsadressendichtheid is laag (126 adressen per km²), wat past bij een rustige, landelijke ligging.