Vrijstaande woning te koop: Veenhuizerweg 8, Apeldoorn
KopenApeldoornVrijstaande woningenVeenhuizerweg 8

Veenhuizerweg 8

Osseveld-West, Apeldoorn

€ 875.000
Buurt Osseveld-West, ApeldoornBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Veenhuizerweg in Apeldoorn ademt karakter en ruimte. Met 256 m² woonoppervlak en een perceel van 401 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €875.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Osseveld-West: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Osseveld-West, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt ruim 2.100 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar basisschool De Bundel, die op twee straten verder ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er meerdere supermarkten om de hoek, zoals Jumbo en Albert Heijn, beide op ongeveer vijf minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf en een park of plantsoen zijn vlakbij. De gemeente Apeldoorn biedt daarnaast ruime mogelijkheden voor recreatie en cultuur.

Aangeboden door Ditters Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ditters Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 3.418
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte401m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA
BuurtOsseveld-West
WijkOost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Veenhuizerweg 8, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Osseveld-West

Inwoners2.195
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Jumbo
Korianderplein 61
625m
Albert Heijn
Linie 189
642m
Dirk
Linie 313
708m

Scholen

80 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Bundel
Basisonderwijs · 133 leerlingen
218m
Openbare Basisschool De Mheen
Basisonderwijs · 261 leerlingen
473m
PC Daltonschool Ichthus
Basisonderwijs · 134 leerlingen
727m

Veelgestelde vragen

Over Veenhuizerweg 8, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Veenhuizerweg 8?

De woning aan Veenhuizerweg 8 in Apeldoorn heeft energielabel A.

Is €875.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €875.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 256 m² met energielabel A in Apeldoorn. De woning heeft een groot perceel en een karakteristiek bouwjaar (1920), wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Osseveld-West, een rustige wijk in Apeldoorn. Het treinstation is op 1,5 km afstand, dus op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool de Bundel ligt op 218 meter, en Openbare Basisschool De Mheen op 473 meter. Ook is er een kinderdagverblijf op 300 meter.

Wat voor energielabel heeft de woning?