Vrijstaande woning te koop: Veneweg 93, Wanneperveen
Verkocht onder voorbehoud

Veneweg 93

Wanneperveen, Steenwijkerland

€ 649.500
Buurt Wanneperveen, WanneperveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 165m²
165m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Veneweg 93 in Wanneperveen ademt rust en ruimte. Met 165 m² woonoppervlak en een perceel van 823 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De vraagprijs van €649.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Steenwijkerland.

Wanneperveen: rustig en groen

Wanneperveen is een dorp waar het leven nog overzichtelijk is. De buurt telt 880 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de auto voor de deur parkeren geen probleem is. De buurt Wanneperveen biedt een oase van rust, ver weg van de stedelijke drukte.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS, op 3,7 km afstand, een kort ritje. De kinderen kunnen naar KC De Lisdodde, een basisschool op 184 meter lopen. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, naar Meppel, maar dat is goed te doen. De omgeving leent zich voor wandelingen en fietstochten, met de natuur altijd dichtbij. De gemeente Steenwijkerland staat bekend om haar waterrijke landschap.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Unicus Makelaardij & Taxaties V.O.F. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 649.500
Prijs per m²€ 3.936
Woonoppervlakte165m²
Perceeloppervlakte823m²
Bouwjaar1982
EnergielabelA
BuurtWanneperveen
WijkWanneperveen
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Veneweg 93, Wanneperveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Wanneperveen

Inwoners880
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Eendrachtsplein 4
3693m
SPAR express
Ceintuurbaan 100-104
4208m
PLUS
Dorpsstraat 10
4305m

Scholen

17 binnen 5 km

KC De Lisdodde
Basisonderwijs · 112 leerlingen
184m
Kindcentrum De Wel
Basisonderwijs · 142 leerlingen
3984m
Christelijke Scholengemeenschap Dingstede voor Mavo Havo en Atheneum
Voortgezet onderwijs · 861 leerlingen
4129m

Veelgestelde vragen

Over Veneweg 93, Wanneperveen

Welk energielabel heeft Veneweg 93?

De woning aan Veneweg 93 in Wanneperveen heeft energielabel A.

Is €649.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €649.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 165 m² met energielabel A in Wanneperveen. Het perceel van 823 m² is ruim, wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Wanneperveen?

Wanneperveen is een rustig dorp in de gemeente Steenwijkerland. Het treinstation ligt op 8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 184 meter loopafstand vind je basisschool KC De Lisdodde. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Meppel, op ongeveer 6,6 km afstand. Er zijn ook kinderdagverblijven in de buurt, zoals op 0,6 km.