Vrijstaande woning te koop: Verdistraat 20, Twello
KopenVoorstVrijstaande woningenVerdistraat 20

Verdistraat 20

Twello-Zuid, Voorst

€ 895.000
Buurt Twello-Zuid, TwelloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 252m²
252m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

De woning

Deze vrijstaande woning aan de Verdistraat in Twello ademt rust en ruimte. Met 252 m² woonoppervlak en een perceel van 700 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Voorst.

De buurt

Twello-Zuid is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,4. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, wel veel ouderen. Meer cohesie tussen buurtgenoten mag." Een ander noemt het "gezellig" en vertelt over buurtbarbecues. De buurt telt relatief veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. Bekijk de buurt Twello-Zuid voor meer cijfers.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (5 minuten lopen) of bij de Aldi of Albert Heijn twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen als De Kleine Wereld en Openbare Basisschool de Hietweide op loopafstand. Het Veluws College Twello is tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Voorst biedt verder veel groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van den Belt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 3.552
Woonoppervlakte252m²
Perceeloppervlakte700m²
Bouwjaar1979
EnergielabelB
BuurtTwello-Zuid
WijkTwello-Nijbroek
GemeenteVoorst

Locatie

Verdistraat 20, Twello

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Arie
25-05-2025
Toppie

Fijne buurt, wel veel ouderen Meer cohesie tussen buurtgenoten mag

8.4
M
10-08-2023
Gezellig

Het is een gezellige buurt, er zijn vaak buurtbarbecue’s

Buurt statistieken

Gegevens uit Twello-Zuid

Inwoners4.230
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Michiel de Ruyterstraat 101
504m
Aldi
Duistervoordseweg 22
714m
Albert Heijn
Dorpsstraat 28
836m

Scholen

22 binnen 5 km

De Kleine Wereld
Basisonderwijs · 172 leerlingen
292m
Openbare Basisschool de Hietweide
Basisonderwijs · 139 leerlingen
294m
De Oase
Basisonderwijs · 206 leerlingen
294m

Veelgestelde vragen

Over Verdistraat 20, Twello

Welk energielabel heeft Verdistraat 20?

De woning aan Verdistraat 20 in Twello heeft energielabel B.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 252 m² met een perceel van 700 m² in Twello-Zuid. Het energielabel B en het bouwjaar 1979 zijn gangbaar voor deze prijsklasse. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Twello-Zuid om in te wonen?

Twello-Zuid is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 8,4 en noemen het gezellig, met buurtbarbecues. Er wonen veel ouderen, maar ook gezinnen. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij.