Vrijstaande woning te koop: Verlaatsdam 9, Surhuisterveen
Verkocht onder voorbehoud

Verlaatsdam 9

Surhuisterveen, Achtkarspelen

€ 565.000
Buurt Surhuisterveen, SurhuisterveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime vrijstaande woning in Surhuisterveen

Deze vrijstaande woning aan de Verlaatsdam 9 in Surhuisterveen ademt rust en ruimte. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 617 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De woning uit 1998 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Achtkarspelen.

De buurt Surhuisterveen

Surhuisterveen is een dorp met bijna 5.700 inwoners, waar het rustig wonen is. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 4,71 en zegt: "Ik woon hier een jaar, er zijn hier ongeveer al 40 keer politie auto's voor de deur, 20 ambulance en er wordt gedreigd om de gaskraan open te zetten en er worden mensen bedreigd, dus tja vreemde buurt." Dat is opvallend, maar het is maar één stem. CBS-cijfers laten zien dat de buurt een mix van leeftijden kent, met veel 65-plussers. De buurt Surhuisterveen heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die om de hoek zit. Ook Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool de Hoekstien, twee straten verder, of naar OSG Singelland voor voortgezet onderwijs, tien minuten lopen. De gemeente Achtkarspelen biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinnema Makelaardij & Assurantiën op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 3.021
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte617m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA
BuurtSurhuisterveen
WijkZuid
GemeenteAchtkarspelen

Locatie

Verlaatsdam 9, Surhuisterveen

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

4.7
Geert
04-06-2024
Vreemd

Ik woon hier een jaar er zijn hier ongeveer all 40 keer politie auto's voor de deur 20 ambulance en er gedreigd om de gaskraan open te zetten en er worden. Mensen bedreigd dus tja vreemde buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Surhuisterveen

Inwoners5.715
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Gedempte Vaart 29
359m
Jumbo
Torenplein 27
714m
Lidl
Baansein 2
717m

Scholen

13 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Hoekstien
Basisonderwijs · 151 leerlingen
607m
OSG Singelland - VO Surhuisterveen
Voortgezet onderwijs · 470 leerlingen
1063m
Christelijke Basisschool De Bernebrege
Basisonderwijs · 145 leerlingen
1354m

Veelgestelde vragen

Over Verlaatsdam 9, Surhuisterveen

Welk energielabel heeft Verlaatsdam 9?

De woning aan Verlaatsdam 9 in Surhuisterveen heeft energielabel A.

Is €565.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 187 m² met energielabel A in Surhuisterveen. De woning is uit 1998 en heeft een ruim perceel van 617 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Surhuisterveen?

Surhuisterveen ligt in de provincie Friesland. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,7 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn busverbindingen naar omliggende plaatsen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1998?

Een woning uit 1998 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere huizen. Denk aan periodiek schilderwerk, cv-ketelonderhoud en dakcontrole. Het energielabel A duidt op goede isolatie, wat de stookkosten laag houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Christelijke Basisschool de Hoekstien ligt op 607 meter, en OSG Singelland voor voortgezet onderwijs op 1063 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt?

Volgens CBS-cijfers zijn er 175 misdrijven geregistreerd in de buurt. Een bewoner meldt in een review politie- en ambulancebezoeken.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in Surhuisterveen, met een supermarkt (Aldi) op 359 meter en een huisartsenpraktijk op 900 meter. Ook een park en bibliotheek zijn op loopafstand. Het centrum van het dorp is goed bereikbaar.

Sinnema Makelaardij & Assurantiën
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.