Vrijstaande woning te koop: Vijverstraat 10, Hoogezand
Onder optie

Vijverstraat 10

Oosterpark, Midden-Groningen

€ 650.000
Buurt Oosterpark, HoogezandBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 276m²
276m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning aan de Vijverstraat in Hoogezand ademt ruimte en rust. Met 276 m² woonoppervlak en een perceel van 739 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het bouwjaar 1954 geeft de woning karakter, al is het energielabel E een aandachtspunt. De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Midden-Groningen geven een beeld van het aanbod in de regio.

De buurt Oosterpark

De woning ligt in de buurt Oosterpark, een rustige woonwijk in Hoogezand. De buurt telt zo'n 550 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving, met een park of plantsoen op een steenworp afstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij de Lidl en Aldi die ook om de hoek zitten. Kinderen kunnen naar CBS Het Galjoen of Basisschool De Lichtbron, beide op loopafstand. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, net als een kinderdagverblijf. De gemeente Midden-Groningen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lieberom Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 2.355
Woonoppervlakte276m²
Perceeloppervlakte739m²
Bouwjaar1954
EnergielabelE
BuurtOosterpark
WijkFoxham en Hoogezand-Noord
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Vijverstraat 10, Hoogezand

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterpark

Inwoners550
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Gorecht-Oost 6A
1055m
Lidl
Noorderstraat 182
1109m
Lidl
Gorecht Oost 153j
1159m

Scholen

19 binnen 5 km

CBS Het Galjoen
Basisonderwijs · 181 leerlingen
598m
Basisschool De Lichtbron - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 81 leerlingen
603m
OBS Theo Thijssenschool
Basisonderwijs · 281 leerlingen
646m

Veelgestelde vragen

Over Vijverstraat 10, Hoogezand

Welk energielabel heeft Vijverstraat 10?

De woning aan Vijverstraat 10 in Hoogezand heeft energielabel E.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hoogezand, maar het grote woonoppervlak van 276 m² en het ruime perceel van 739 m² rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit formaat woning niet vaak voorkomt. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de buurt Oosterpark om in te wonen?

Oosterpark is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (90%). De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er is een park op loopafstand. Het is een veilige buurt met relatief weinig misdrijven.

Wat zijn de voorzieningen in de buurt?

Boodschappen kun je doen bij Albert Heijn, Lidl of Aldi, allemaal op ongeveer een kilometer afstand. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS Het Galjoen en Basisschool De Lichtbron. Ook het voortgezet onderwijs en een kinderdagverblijf zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 400 meter.