Vrijstaande woning te koop: Vogelenzangseweg 28, Lienden
KopenBurenVrijstaande woningenVogelenzangseweg 28

Vogelenzangseweg 28

Verspreide huizen Lienden, Buren

€ 1.075.000
Buurt Verspreide huizen Lienden, LiendenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 286m²
286m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 215m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Vogelenzangseweg in Lienden ademt rust en ruimte. Met 286 m² woonoppervlak op een perceel van 2600 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag buiten leeft. Het bouwjaar 1950 geeft de woning karakter, maar vraagt ook om oog voor onderhoud. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Buren.

De buurt: Verspreide huizen Lienden

De buurt Verspreide huizen Lienden is een landelijke omgeving met 845 inwoners. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De meeste woningen zijn koopwoningen (74%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus je moet zelf een beeld vormen van de sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Aldi (215 m) of Jumbo (257 m). Ook zijn er basisscholen op loopafstand: Eben Haëzerschool (701 m) en OBS de Sterappel (783 m). De gemeente Buren biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,1 km en een restaurant op dezelfde afstand. Het treinstation ligt op 5,8 km, dus je bent wel op de auto aangewezen voor verder reizen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via Joop van Mourik makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 3.759
Woonoppervlakte286m²
Perceeloppervlakte2600m²
Bouwjaar1950
BuurtVerspreide huizen Lienden
WijkLienden
GemeenteBuren

Locatie

Vogelenzangseweg 28, Lienden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Lienden

Inwoners845
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Adelsweg 6
215m
Jumbo
Verbrughweg 16
257m
Jumbo
Plantsoenstraat 69
3955m

Scholen

19 binnen 5 km

Eben Haëzerschool
Basisonderwijs · 250 leerlingen
701m
OBS de Sterappel
Basisonderwijs · 213 leerlingen
783m
De Regenboog
Basisonderwijs · 116 leerlingen
2642m

Veelgestelde vragen

Over Vogelenzangseweg 28, Lienden

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Lienden. Het perceel van 2600 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar om direct te vergelijken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,8 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn Aldi en Jumbo op loopafstand (215 en 257 meter). De auto is nodig voor verder reizen, maar de rustige ligging is een pluspunt.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1950?

Een woning uit 1950 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra, leidingen en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar label A is zeer zuinig, label G betekent hoge stookkosten verwachten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Eben Haëzerschool (701 m) en OBS de Sterappel (783 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lienden of omgeving, de dichtstbijzijnde school is op 5,1 km.