Vrijstaande woning te koop: Waardsedijk 4, Woerden
Verkocht onder voorbehoud
KopenWoerdenVrijstaande woningenWaardsedijk 4

Waardsedijk 4

Bloemen- en Bomenkwartier, Woerden

€ 1.150.000
Buurt Bloemen- en Bomenkwartier, WoerdenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 282m²
282m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het Bloemen- en Bomenkwartier

Deze vrijstaande woning aan de Waardsedijk 4 in Woerden ademt ruimte en rust. Met 282 m² woonoppervlak en een perceel van 715 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Woerden.

De buurt: Bloemen- en Bomenkwartier

Het Bloemen- en Bomenkwartier is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 4.300 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de omgevingsadressendichtheid is 2.464, wat duidt op een stedelijke omgeving met toch een dorps karakter. De buurt Bloemen- en Bomenkwartier is populair vanwege de nabijheid van voorzieningen.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Lidl en Aldi voor de dagelijkse boodschappen, en twee straten verder ligt Albert Heijn. Voor schoolgaande kinderen is KBS De Wegwijzer naast de deur, en de Jan de Bakkerschool op loopafstand. Het station van Woerden is tien minuten lopen. De gemeente Woerden biedt een fijne mix van stedelijk gemak en groen wonen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LiNDA Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 4.078
Woonoppervlakte282m²
Perceeloppervlakte715m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtBloemen- en Bomenkwartier
WijkWoerden-Midden
GemeenteWoerden

Locatie

Waardsedijk 4, Woerden

Buurt statistieken

Gegevens uit Bloemen- en Bomenkwartier

Inwoners4.380
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Lidl
Iepenlaan 1a
298m
Aldi
Industrieweg 2
448m
Albert Heijn
Wagenstraat 24
859m

Scholen

28 binnen 5 km

KBs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 100 leerlingen
217m
Futura College, school voor praktijkonderwijs
Voortgezet onderwijs · 230 leerlingen
335m
Jan de Bakkerschool
Basisonderwijs · 152 leerlingen
497m

Veelgestelde vragen

Over Waardsedijk 4, Woerden

Welk energielabel heeft Waardsedijk 4?

De woning aan Waardsedijk 4 in Woerden heeft energielabel B.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Woerden, maar het is een royale woning met 282 m² woonoppervlak en een perceel van 715 m². Het energielabel B is gunstig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op tien minuten lopen van het treinstation van Woerden, met directe verbindingen naar Utrecht en Den Haag. Met de auto ben je snel op de A12. De buurt is goed bereikbaar, maar de Waardsedijk zelf is een rustige weg.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Lidl en Aldi, en iets verder Albert Heijn. Scholen als KBS De Wegwijzer en Jan de Bakkerschool zijn om de hoek. Ook zijn er huisartsen, een park en restaurants dichtbij. Het centrum van Woerden is op fietsafstand.