Vrijstaande woning te koop: Watermolenweg 18, Erp
KopenMeierijstadVrijstaande woningenWatermolenweg 18

Watermolenweg 18

Erp Zuid, Meierijstad

€ 995.000
Buurt Erp Zuid, ErpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 303m²
303m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Erp Zuid

Deze vrijstaande woning aan de Watermolenweg 18 in Erp ademt rust en ruimte. Met 303 m² woonoppervlak op een perceel van 972 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1975 heeft energielabel C. De vraagprijs van € 995.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Meierijstad.

De buurt: Erp Zuid

Erp Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen of stellen. Het is er veilig en kindvriendelijk. De buurt Erp Zuid heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

De Albert Heijn ligt om de hoek, op 640 meter. Basisschool De Empel en Basisschool Maria zijn beide op tien minuten lopen. Ook een kinderdagverblijf is vlakbij. De gemeente Meierijstad biedt een fijne mix van landelijke rust en stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder iQ Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 3.284
Woonoppervlakte303m²
Perceeloppervlakte972m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtErp Zuid
WijkErp
GemeenteMeierijstad

Locatie

Watermolenweg 18, Erp

Buurt statistieken

Gegevens uit Erp Zuid

Inwoners370
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Cruijgenstraat 3
640m
PLUS
St. Agathaplein 10
3838m
Aldi
Kerkstraat 8
3943m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Empel
Basisonderwijs · 177 leerlingen
922m
Basisschool Maria
Basisonderwijs · 253 leerlingen
1004m
Basisschool Antonius
Basisonderwijs · 92 leerlingen
2297m

Veelgestelde vragen

Over Watermolenweg 18, Erp

Welk energielabel heeft Watermolenweg 18?

De woning aan Watermolenweg 18 in Erp heeft energielabel C.

Is € 995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 995.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 303 m² met een perceel van 972 m² in Erp Zuid. De woning heeft energielabel C, wat duidt op een gemiddelde energiezuinigheid. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Erp Zuid?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 15,5 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (262), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Empel (922 m) en Basisschool Maria (1004 m) zijn beide op ongeveer tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Veghel of Uden, op 6,3 km afstand.