Vrijstaande woning te koop: West 60, Buitenpost

West 60

Verspreide huizen Buitenpost, Achtkarspelen

€ 815.000
Buurt Verspreide huizen Buitenpost, BuitenpostBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 292m²
292m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Buitenpost

Deze vrijstaande woning aan de West 60 in Buitenpost ademt rust en ruimte. Met 292 m² woonoppervlak op een perceel van 1455 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €815.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Achtkarspelen.

Buurt Verspreide huizen Buitenpost

De buurt Verspreide huizen Buitenpost is een landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 710 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt Verspreide huizen Buitenpost is rustig en groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of PLUS, beide op een kwartier lopen. Basisschool De Lichtbron en De Mienskip zijn om de hoek. Het treinstation is twee straten verder, handig voor een dagje uit. De gemeente Achtkarspelen biedt voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Noorderlicht Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 815.000
Prijs per m²€ 2.791
Woonoppervlakte292m²
Perceeloppervlakte1455m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Buitenpost
WijkNoord
GemeenteAchtkarspelen

Locatie

West 60, Buitenpost

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Buitenpost

Inwoners710
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Christinastraat 1
1157m
PLUS
Christinastraat 3
1157m
Poiesz
Voorstraat 25
1197m

Scholen

18 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Lichtbron
Basisonderwijs · 180 leerlingen
1041m
Basisschool de Mienskip
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1167m
Basisschool De Fontein - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1477m

Veelgestelde vragen

Over West 60, Buitenpost

Welk energielabel heeft West 60?

De woning aan West 60 in Buitenpost heeft energielabel A.

Is €815.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €815.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Buitenpost. De woning is groot (292 m²) met een ruim perceel (1455 m²) en heeft energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar deze woning is relatief nieuw (2009) en energiezuinig.

Hoe is de bereikbaarheid van Buitenpost?

Buitenpost ligt in een landelijke omgeving in Friesland. Het treinstation is op 2,7 km afstand, ongeveer tien minuten fietsen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool De Lichtbron (1 km), Basisschool de Mienskip (1,2 km) en Basisschool De Fontein (1,5 km). Voor voortgezet onderwijs kun je naar Aeres VMBO Buitenpost (1,8 km) of Lauwers College Buitenpost (2 km).