Vrijstaande woning te koop: Westeinde 89A, Noordwijkerhout

Westeinde 89A

Buitengebied Noordwijkerhout, Noordwijk

€ 2.900.000
Buurt Buitengebied Noordwijkerhout, NoordwijkerhoutBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 409m²
409m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 2021 ligt in het buitengebied van Noordwijkerhout, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 409 m² woonoppervlak en een perceel van 3010 m² is er volop plek voor een gezin of wie van privacy houdt. De vraagprijs van €2.900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Noordwijk.

De buurt: Buitengebied Noordwijkerhout

De buurt Buitengebied Noordwijkerhout is dunbevolkt met 1830 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 87% is koop. Het is een rustige omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl, op loopafstand (om de hoek). Ook Dirk en Vomar zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar basisschool De Regenboog (twee straten verder) of naar het Teylingen College Leeuwenhorst (tien minuten lopen). De gemeente Noordwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Meer Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.900.000
Prijs per m²€ 7.090
Woonoppervlakte409m²
Perceeloppervlakte3010m²
Bouwjaar2021
BuurtBuitengebied Noordwijkerhout
WijkNoordwijkerhout Buitengebied
GemeenteNoordwijk

Locatie

Westeinde 89A, Noordwijkerhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noordwijkerhout

Inwoners1.830
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Lidl
Rederijkersplein 8-11
635m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1360m
Vomar
Bomstraat 19
1796m

Scholen

17 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
1295m
De Regenboog
Basisonderwijs · 343 leerlingen
2398m
LKO-Kleen4Care
Speciaal onderwijs · 8 leerlingen
2671m

Veelgestelde vragen

Over Westeinde 89A, Noordwijkerhout

Is €2.900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.900.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in het buitengebied van Noordwijkerhout. De woning is echter nieuw (2021) en heeft een groot perceel van 3010 m², wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of ouder.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied, dus je bent afhankelijk van de auto. Het treinstation is op 5,6 km afstand, wat ongeveer tien minuten rijden is. Voor dagelijkse boodschappen kun je naar Lidl op 635 meter lopen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2021 met een woonoppervlak van 409 m² en een perceel van 3010 m². Het bouwjaar is 2021, dus de woning is relatief nieuw. Er zijn geen gegevens over het aantal kamers of de indeling.