Vrijstaande woning te koop: Westervelden 1, Veldhoven
KopenVeldhovenVrijstaande woningenWestervelden 1

Westervelden 1

Verspreide huizen ten zuiden van de E3-weg, Veldhoven

€ 2.100.000
Buurt Verspreide huizen ten zuiden van de E3-weg, VeldhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 642m²
642m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan Westervelden 1 in Veldhoven staat op een ruim perceel van 5860 m², omringd door bomen en groen. Het huis uit 1955 heeft een woonoppervlak van 642 m² en energielabel B. De vraagprijs van €2.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Veldhoven.

De buurt: Verspreide huizen ten zuiden van de E3-weg

De buurt is rustig en landelijk, met grote huizen en tuinen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,82. Een bewoner zegt: "Gezellige buren met grote tuinen en heel veel natuurgebieden en bossen." Een ander: "Gezellig met de buren en mooie natuur zoals de vlasroot." De buurt Verspreide huizen ten zuiden van de E3-weg telt 430 inwoners, vooral gezinnen en stellen.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen kun je terecht bij SPAR express, op twee straten verder. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Op Dreef of de Prins Willem Alexanderschool, beide op tien minuten lopen. De gemeente Veldhoven biedt verder scholen, winkels en natuur.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via CATO MAKELAARS - aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.100.000
Prijs per m²€ 3.271
Woonoppervlakte642m²
Perceeloppervlakte5860m²
Bouwjaar1955
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen ten zuiden van de E3-weg
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Westervelden 1, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.0
Juul
01-09-2024
Gezellige buren met grote tuinen en heel veel natuurgebieden en bossen.

Gezellige buurt barbecue’s je kent iedereen junk leuk oppassen grote huizen en tuinen 3 min fietsen en je bent in het dorp en een hoop winkels en 2 basisscholen en ietsjes verder ben je in de stad met 3 middelbare scholen hele grote bossen, meren en maneges in de buurt en po het open veldje met een paar bomen worden ook hutten bouw wedstrijden gehouden en nog andere activiteiten het is helemaal top

8.6
Juul
14-07-2024
Gezellig met de buren en mooie natuur zoals de vlasroot

We kennen iedereen we houden ook ieder jaar een buurt barbecue. De natuur is geweldig bos met manege acht mijn huis en een halve gewandelde kilometer verder kun je bij de vlasroot wandelen, picknicken en wat je maar wilt. Ook op loopafstand ligt het dorp en een camping.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen ten zuiden van de E3-weg

Inwoners430
Mannen59%
Vrouwen41%

Supermarkten

16 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A67
120m
Albert Heijn
Rapportstraat 2
1004m
Ekoplaza
Rapportstraat 10
1102m

Scholen

25 binnen 5 km

Prins Willem Alexanderschool
Speciaal onderwijs · 138 leerlingen
921m
Sondervick College
Voortgezet onderwijs · 1157 leerlingen
972m
Rooms Katholieke Basisschool Op Dreef