Vrijstaande woning te koop: Wielewaallaan 2, Almere
KopenAlmereVrijstaande woningenWielewaallaan 2

Wielewaallaan 2

Vogelhorst Noord, Almere

€ 990.000
Buurt Vogelhorst Noord, AlmereBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vogelhorst Noord

Deze vrijstaande woning aan de Wielewaallaan 2 in Almere ademt rust en ruimte. Met 202 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1245 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1992 betekent dat de woning stevig is neergezet, met een indeling die nog helemaal van deze tijd is. De vraagprijs van € 990.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Almere voor een breder beeld.

De buurt: Vogelhorst Noord

Vogelhorst Noord is een rustige, groene buurt in Almere. Met 555 inwoners is het kleinschalig en overzichtelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (98%) en bijna allemaal koop (97%). Het is een buurt waar veel 45-plussers wonen, maar ook gezinnen met kinderen voelen zich thuis. Op basis van de cijfers is het een stabiele, rustige wijk. Lees meer over de buurt Vogelhorst Noord.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Lidl of Albert Heijn, beide op zo'n tien minuten rijden. Voor de kinderen zijn er basisscholen als De Verbeelding (op loopafstand) en Basisschool De Pauw (om de hoek). Het park of plantsoen ligt naast de deur. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pieter van der Plas Makelaar voor Almere aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 990.000
Prijs per m²€ 4.901
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte1245m²
Bouwjaar1992
BuurtVogelhorst Noord
WijkVogelhorst
GemeenteAlmere

Locatie

Wielewaallaan 2, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Vogelhorst Noord

Inwoners555
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Lidl
Daniël Goedkoopstraat 21
3945m
Albert Heijn
Salsastraat 81
4111m
SPAR express
Koningsbeltweg 1
4173m

Scholen

23 binnen 5 km

De Verbeelding
Basisonderwijs · 99 leerlingen
991m
Basisschool De Pauw
Basisonderwijs
1041m
De Verwondering
Basisonderwijs · 303 leerlingen
2245m

Veelgestelde vragen

Over Wielewaallaan 2, Almere

Is € 990.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 990.000 past bij een vrijstaande woning van 202 m² met een perceel van 1245 m² in Almere. Het is een forse prijs, maar het woonoppervlak en de grond zijn bovengemiddeld groot. Of het marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Vogelhorst Noord, een rustige buurt in Almere. Het treinstation ligt op 6,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op ongeveer 4 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is De Verbeelding op 991 meter, gevolgd door Basisschool De Pauw op 1041 meter. Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op ongeveer 5 km afstand.