Vrijstaande woning te koop: Wiltingerweg 35, Appelscha

Wiltingerweg 35

Appelscha-Midden Oost, Ooststellingwerf

€ 517.500
Buurt Appelscha-Midden Oost, AppelschaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Appelscha

Deze vrijstaande woning aan de Wiltingerweg 35 ademt de sfeer van het Friese land. Met 140 m² woonoppervlak en een flink perceel van 820 m² is er volop plek om te leven en te ademen. Het energielabel B is netjes voor een woning uit 1963. De vraagprijs van €517.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Ooststellingwerf.

De buurt: Appelscha-Midden Oost

De buurt Appelscha-Midden Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 770 inwoners is een derde 65 jaar of ouder, wat de buurt een rustig karakter geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Poiesz (om de hoek) of de Aldi (twee straten verder). Basisschool De Riemsloot is ook om de hoek, en kinderdagverblijf op nog geen 200 meter. De gemeente Ooststellingwerf biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op loopafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reinders Makelaars & Adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 517.500
Prijs per m²€ 3.696
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte820m²
Bouwjaar1963
EnergielabelB
BuurtAppelscha-Midden Oost
WijkAppelscha
GemeenteOoststellingwerf

Locatie

Wiltingerweg 35, Appelscha

Buurt statistieken

Gegevens uit Appelscha-Midden Oost

Inwoners770
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Poiesz
Vaart Zuidzijde 47
357m
Aldi
Vaart Zuidzijde 55
368m
Lidl
Trambaan 9
5770m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Riemsloot
Basisonderwijs · 204 leerlingen
318m
Christelijke Basisschool De Mandebrink
Basisonderwijs · 121 leerlingen
569m

Veelgestelde vragen

Over Wiltingerweg 35, Appelscha

Welk energielabel heeft Wiltingerweg 35?

De woning aan Wiltingerweg 35 in Appelscha heeft energielabel B.

Is €517.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €517.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 140 m² met een perceel van 820 m² in Appelscha. Het energielabel B is gunstig voor de bouwjaar 1963. Vergelijkbare woningen in de buurt geven geen directe aanwijzingen voor over- of onderprijzing.

Hoe is de bereikbaarheid van Appelscha-Midden Oost?

De buurt is rustig gelegen in Appelscha. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 19,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (620 adressen per km²), wat past bij een landelijke omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de dagelijkse voorzieningen zijn op loopafstand. Binnen 600 meter vind je twee supermarkten (Poiesz en Aldi), een basisschool en een kinderdagverblijf. Ook een huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je wel naar het centrum van Appelscha of verder.