Vrijstaande woning te koop: Witboomstraat 42D, Veen
KopenAltenaVrijstaande woningenWitboomstraat 42D

Witboomstraat 42D

Veen, Altena

€ 750.000
Buurt Veen, VeenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 299m²
299m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Veen

Deze vrijstaande woning aan de Witboomstraat 42D in Veen ademt ruimte en rust. Met 299 m² woonoppervlak en een perceel van 376 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Altena.

Veen: een dorp met karakter

Veen is een dorp waar het leven nog overzichtelijk is. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Ja leuke rustige buurt, mooie buurt rustige maar wel super aardige mensen, geeft je echt het dorpsgevoel." De buurt telt zo'n 2470 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Bekijk ook de buurt Veen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de basisschool Oranje Nassau is op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder, maar dat is in een dorp als Veen heel normaal. De gemeente Altena biedt een fijne mix van landelijke rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via WONEN Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.508
Woonoppervlakte299m²
Perceeloppervlakte376m²
Bouwjaar1984
EnergielabelB
BuurtVeen
WijkVeen
GemeenteAltena

Locatie

Witboomstraat 42D, Veen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Lau
02-08-2025
Ja leuke rustige buurt

Mooie buurt rustige maar wel super aardige mensen, geeft je echt het dorpsgevoel. Wel soms wat afgelegen en best een stukje rijden naar de snelweg, al zijn alle essentiële dingen in de buurt. Prachtig aan de Maas om heerlijk te varen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Veen

Inwoners2.470
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Groeneweg 1
374m
Jumbo
Markt 67
2865m
Aldi
Parallelweg 2
3372m

Scholen

14 binnen 5 km

Oranje Nassau
Basisonderwijs · 266 leerlingen
269m
Openbare Basisschool Den Boogerd
Basisonderwijs · 80 leerlingen
1510m
School met de Bijbel 'De Burcht'
Basisonderwijs · 88 leerlingen
1770m

Veelgestelde vragen

Over Witboomstraat 42D, Veen

Welk energielabel heeft Witboomstraat 42D?

De woning aan Witboomstraat 42D in Veen heeft energielabel B.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 299 m² in Veen. De woning heeft energielabel B en een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Veen?

Veen ligt landelijk, maar de belangrijkste voorzieningen zijn dichtbij. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,7 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch voor woon-werkverkeer.