Vrijstaande woning te koop: Wolfsberg 63, Asten
Verkocht onder voorbehoud
KopenAstenVrijstaande woningenWolfsberg 63

Wolfsberg 63

Hulterman, Asten

€ 795.000
Buurt Hulterman, AstenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 349m²
349m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Ruimte en rust aan de rand van Asten

Deze vrijstaande woning aan de Wolfsberg 63 in Asten ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 349 m² en een perceel van maar liefst 2975 m² is dit een plek waar je echt kunt ademen. De woning uit 1960 heeft energielabel D en staat te koop voor € 795.000. In vergelijking met andere vrijstaande woningen in Asten is de prijs marktconform voor een huis van deze omvang.

De buurt Hulterman

De woning ligt in de buurt Hulterman, een rustige woonwijk in Asten zuid. De buurt telt 505 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen, waarvan 98% koopwoningen. Het is een groene omgeving met veel gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 4 misdrijven en een park of plantsoen op 400 meter afstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 700 meter afstand, of de Albert Heijn op 900 meter. Ook de Lidl en PLUS zijn binnen een kwartier lopen te bereiken. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Voordeldonk (982 m) en Basisschool het Talent (1240 m). Het Varendonck College Asten voor voortgezet onderwijs ligt op 1,5 km. De gemeente Asten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,2 km en een bibliotheek op 1,4 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Beter Wonen makelaardij Helma de Corte op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 2.278
Woonoppervlakte349m²
Perceeloppervlakte2975m²
Bouwjaar1960
EnergielabelD
BuurtHulterman
WijkAsten zuid
GemeenteAsten

Locatie

Wolfsberg 63, Asten

Buurt statistieken

Gegevens uit Hulterman

Inwoners505
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Julianastraat 50
703m
Albert Heijn
Burg Frenckenstraat 14
872m
Lidl
Burgemeester Ruttenplein 9
1042m

Scholen

13 binnen 5 km

Basisschool Voordeldonk
Basisonderwijs · 292 leerlingen
982m
Basisschool het Talent
Basisonderwijs · 222 leerlingen
1240m
Kindcentrum De Ontdekking
Basisonderwijs · 219 leerlingen
1347m

Veelgestelde vragen

Over Wolfsberg 63, Asten

Welk energielabel heeft Wolfsberg 63?

De woning aan Wolfsberg 63 in Asten heeft energielabel D.

Is € 795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 795.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 349 m² met een perceel van 2975 m² in Asten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de royale oppervlakte en het grote perceel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de buurt Hulterman in Asten. Het treinstation is op 8,9 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. Met de auto ben je snel op de belangrijkste wegen. De omgevingsadressendichtheid is 841 adressen per km², wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1960?