Vrijstaande woning te koop: Woolthuisweg 39, Heino
2 uur geleden ontdekt
KopenRaalteVrijstaande woningenWoolthuisweg 39

Woolthuisweg 39

Heino Zuid, Raalte

€ 750.000
Buurt Heino Zuid, HeinoBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 356m²
356m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Heino

Deze vrijstaande woning aan de Woolthuisweg in Heino biedt met 356 m² woonoppervlak en een perceel van 1094 m² veel ruimte. Het bouwjaar 1981 geeft een solide basis. De woning is te koop voor €750.000, een prijs die past bij de omvang en het type. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Raalte.

Heino Zuid: rustig en groen

Heino Zuid is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De meeste woningen zijn koopwoningen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt Heino Zuid heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij Boni (om de hoek) en Albert Heijn (twee straten verder). Basisscholen zoals Openbaar Kindcentrum de Springplank en Het Sterrenrijk zijn op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Raalte biedt voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hannink Makelaars op Funda aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.107
Woonoppervlakte356m²
Perceeloppervlakte1094m²
Bouwjaar1981
BuurtHeino Zuid
WijkHeino
GemeenteRaalte

Locatie

Woolthuisweg 39, Heino

Buurt statistieken

Gegevens uit Heino Zuid

Inwoners1.765
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Boni
Paalweg 1
698m
Albert Heijn
Marktstraat 2 4
778m
Aldi
Marktstraat 24
827m

Scholen

7 binnen 5 km

Openbaar Kindcentrum de Springplank
Basisonderwijs · 191 leerlingen
904m
Het Sterrenrijk
Basisonderwijs · 267 leerlingen
1019m
Basisschool Sint Nicolaas
Basisonderwijs · 53 leerlingen
2824m

Veelgestelde vragen

Over Woolthuisweg 39, Heino

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 356 m² met een perceel van 1094 m² in Heino. De prijs per m² is relatief laag door de grote oppervlakte. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Heino Zuid?

Heino Zuid ligt op 1,2 km van het treinstation van Heino, dat is ongeveer tien minuten lopen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Boni en Albert Heijn op loopafstand. Ook zijn er basisscholen, een huisartsenpraktijk en een park of plantsoen dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Heino of Raalte.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1094 m² groot, wat veel ruimte biedt voor een tuin, terras of eventuele uitbreidingen. De exacte indeling en mogelijkheden hangen af van het bestemmingsplan. Het energielabel van de woning staat niet in de advertentie.