Vrijstaande woning te koop: Wormerweg 20, Westbeemster
Verkocht onder voorbehoud

Wormerweg 20

Westbeemster, Purmerend

€ 1.500.000
Buurt Westbeemster, WestbeemsterBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 379m²
379m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Westbeemster

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat in het groene Westbeemster, een dorp in de polder. Met 379 m² woonoppervlak en een perceel van 5960 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A, wat bijdraagt aan een lage energierekening. De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Purmerend.

De buurt Westbeemster

Westbeemster is een rustige buurt met veel eengezinswoningen (93%) en koopwoningen (85%). De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen of stellen zonder kinderen. Het is een landelijke omgeving. De buurt Westbeemster heeft een lage bebouwingsdichtheid.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 3 km afstand. Basisschool De Tweemaster (openbaar) en De Balein liggen op ongeveer 1,2 km, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Purmerend biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.500.000
Prijs per m²€ 3.958
Woonoppervlakte379m²
Perceeloppervlakte5960m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA
BuurtWestbeemster
WijkBeemster
GemeentePurmerend

Locatie

Wormerweg 20, Westbeemster

Buurt statistieken

Gegevens uit Westbeemster

Inwoners775
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Albert Heijn
Rijperweg 50
2979m
Vomar
Kemphaanstraat 2
7004m
Albert Heijn
Weeshuissteeg 2
7306m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool De Tweemaster (openbaar)
Basisonderwijs · 142 leerlingen
1206m
De Balein
Basisonderwijs · 192 leerlingen
1237m
De Blauwe Morgenster
Basisonderwijs · 470 leerlingen
2902m

Veelgestelde vragen

Over Wormerweg 20, Westbeemster

Welk energielabel heeft Wormerweg 20?

De woning aan Wormerweg 20 in Westbeemster heeft energielabel A.

Is €1.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij de combinatie van een groot perceel (5960 m²), ruime woning (379 m²) en energielabel A. Vrijstaande woningen in Purmerend zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Westbeemster?

Westbeemster ligt in de Beemsterpolder, een rustig gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,8 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. Basisschool De Tweemster en De Balein liggen op ongeveer 1,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Purmerend of Alkmaar, op 9,8 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. De stookkosten zijn daardoor laag. Dit is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.