Vrijstaande woning te koop: Woubrugseweg 74, Alphen Aan Den Rijn

Woubrugseweg 74

Woubrugseweg, Alphen aan den Rijn

€ 1.375.000
Buurt Woubrugseweg, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 318m²
318m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Woubrugseweg

Deze vrijstaande woning aan de Woubrugseweg in Alphen aan den Rijn ademt rust en ruimte. Met 318 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 2001 staat op een royale kavel en biedt alle privacy. De vraagprijs van €1.375.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Alphen aan den Rijn.

De buurt Woubrugseweg

De buurt Woubrugseweg is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een kleine buurt met slechts 55 inwoners, waarvan de meeste tussen de 45 en 65 jaar oud zijn. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (2 misdrijven) spreken voor zich.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de SPAR om de hoek (twee straten verder) of bij Albert Heijn of Jumbo op tien minuten lopen. Voor de kinderen is basisschool Het Spinnewiel op loopafstand, en ook de protestants-christelijke basisschool Het Baken is vlakbij. Voortgezet onderwijs vind je bij Yuverta, tien minuten lopen. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOLLAND WEST MAKELAARDIJ aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 4.324
Woonoppervlakte318m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA+
BuurtWoubrugseweg
WijkOudshoorn
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Woubrugseweg 74, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Woubrugseweg

Inwoners55
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

20 binnen 5 km

SPAR
1 Batehof
1139m
Albert Heijn
Herenhof 74
1419m
Jumbo
Herenhof 183
1474m

Scholen

48 binnen 5 km

Het Spinnewiel
Basisonderwijs · 245 leerlingen
893m
Protestants Christelijke Basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 245 leerlingen
893m
Yuverta chr. vmbo Alphen aan den Rijn
Voortgezet onderwijs · 526 leerlingen
961m

Veelgestelde vragen

Over Woubrugseweg 74, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Woubrugseweg 74?

De woning aan Woubrugseweg 74 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel A+.

Is €1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.375.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 318 m² met energielabel A+ in Alphen aan den Rijn. De woning is ruim, energiezuinig en ligt in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe energiezuinig is deze woning met label A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent lage energiekosten en een comfortabel binnenklimaat. De woning uit 2001 is goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk voorzieningen zoals dubbel glas en een efficiënte verwarmingsinstallatie.

Wat voor type buurt is de Woubrugseweg?

De Woubrugseweg is een rustige, groene buurt met voornamelijk eengezinswoningen (91%). Het is een kleine buurt met 55 inwoners, waarvan de meeste tussen 45 en 65 jaar oud. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar Alphen aan den Rijn is goed bereikbaar.