Vrijstaande woning te koop: Zandkampen 11, Cuijk

Zandkampen 11

Cuijk kern, Land van Cuijk

€ 900.000
Buurt Cuijk kern, CuijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 259m²
75% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Lidl op 422m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Cuijk

Deze vrijstaande woning aan de Zandkampen 11 in Cuijk ademt ruimte en karakter. Met 259 m² woonoppervlak en een perceel van 884 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim woont. Het bouwjaar 1965 geeft de woning een solide uitstraling, al is het energielabel E een aandachtspunt. De vraagprijs van €900.000 ligt aan de hoge kant, vergeleken met het gemiddelde van andere vrijstaande woningen in Land van Cuijk.

De buurt Cuijk kern

De woning staat in de buurt Cuijk kern, een wijk met een mix van inwoners. Van de 4250 bewoners is een groot deel 65 jaar of ouder (1690), maar er wonen ook gezinnen met kinderen (385 huishoudens). De buurt heeft een matig stedelijk karakter (omgevingsadressendichtheid 1215). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, gemêleerde wijk zien.

Het leven in de straat

In de ochtend loop je naar de bakker of haal je brood bij de Lidl of Aldi, beide om de hoek. De Coop en Albert Heijn zijn ook op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool De Regenboog twee straten verder, en het Merletcollege Cuijk voor voortgezet onderwijs ligt ook vlakbij. De gemeente Land van Cuijk biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hans Janssen Makelaars Wijchen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 3.475
Woonoppervlakte259m²
Perceeloppervlakte884m²
Bouwjaar1965
EnergielabelE
BuurtCuijk kern
WijkCuijk
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Zandkampen 11, Cuijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Cuijk kern

Inwoners4.250
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Cuijk kern

Woningvoorraad2.391
Gem. WOZ-waarde€ 296.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Dukatendreef 27
422m
Aldi
Zwaanstraat 11
428m
Coop
Maasburg 24
538m

Scholen

17 binnen 5 km

Merletcollege Cuijk
Voortgezet onderwijs · 1157 leerlingen
356m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 166 leerlingen
483m
Foooocus Cuyk
Speciaal onderwijs · 16 leerlingen
649m

Veelgestelde vragen

Over Zandkampen 11, Cuijk

Welk energielabel heeft Zandkampen 11?

De woning aan Zandkampen 11 in Cuijk heeft energielabel E.

Is €900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €900.000 ligt 81% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€498.333). De woning is met 259 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 148 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar het is een forse woning in een buurt waar de gemiddelde verkoopprijs van woningen €574.738 was. De prijs lijkt marktconform voor een woning van dit formaat, maar het is goed om te beseffen dat het energielabel E invloed kan hebben op de maandlasten.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. In een buurt waar 75% van de koopwoningen label A heeft, steekt deze woning daar ongunstig bij af. De stookkosten zullen naar verwachting hoger zijn dan bij een woning met een beter label.