Vrijstaande woning te koop: Zandstraat 6, Casteren
KopenBladelVrijstaande woningenZandstraat 6

Zandstraat 6

Casteren, Bladel

€ 645.000
Buurt Casteren, CasterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 244m²
244m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het rustige Casteren

Deze vrijstaande woning aan de Zandstraat in Casteren ademt ruimte en rust. Met 244 m² woonoppervlak en een perceel van 630 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Bladel.

Casteren: een dorp met karakter

Casteren is een klein dorp in de gemeente Bladel, waar het rustig wonen is. De buurt telt ruim 1000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een dorp waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de sfeer is er ongetwijfeld gemoedelijk. De buurt Casteren biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in Casteren

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide op ruim 3 km afstand. De St.-Jansschool voor basisonderwijs zit om de hoek, op nog geen 300 meter. Voor de middelbare school moeten kinderen naar het Pius X-College in Bladel, op zo'n 3 km. De gemeente Bladel zorgt voor de voorzieningen in de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Santvoort - Nuenen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 2.643
Woonoppervlakte244m²
Perceeloppervlakte630m²
Bouwjaar1971
EnergielabelA
BuurtCasteren
WijkCasteren
GemeenteBladel

Locatie

Zandstraat 6, Casteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Casteren

Inwoners1.070
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Markt 26
3416m
Lidl
Markt 66
3416m
Albert Heijn
Sniederslaan 53
3530m

Scholen

12 binnen 5 km

St.-Jansschool
Basisonderwijs · 102 leerlingen
292m
Lambertusschool Netersel
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1961m
Rooms Katholieke Basisschool De Vest
Basisonderwijs · 149 leerlingen
2312m

Veelgestelde vragen

Over Zandstraat 6, Casteren

Welk energielabel heeft Zandstraat 6?

De woning aan Zandstraat 6 in Casteren heeft energielabel A.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €645.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 244 m² met een perceel van 630 m² in Casteren. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden. Het is een ruime woning in een rustige omgeving, dus de prijs is redelijk.

Hoe is het energielabel A van deze woning?

Het energielabel A is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage stookkosten hebt. Dit is een groot voordeel, zeker bij een woning uit 1971. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen.

Wat is de ligging van Casteren?

Casteren is een klein dorp in de gemeente Bladel, in de provincie Noord-Brabant. Het is een rustige, landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.