Vrijstaande woning te koop: Zomerstraat 16, Lith
KopenOssVrijstaande woningenZomerstraat 16

Zomerstraat 16

Lith, Oss

€ 630.000
Buurt Lith, LithBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lith

Deze vrijstaande woning uit 1993 staat in het rustige Lith, een dorp in de gemeente Oss. Met 138 m² woonoppervlak en een perceel van 616 m² biedt het huis veel privacy en buitenruimte. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Oss.

Lith: een dorp met karakter

Lith is een kleine kern met zo'n 3100 inwoners, waar het merendeel in een eengezinswoning woont. De buurt heeft een dorps karakter, maar bewoners zijn verdeeld over de sociale cohesie. Een bewoner zegt: "De buurt is vriendelijk behulpzaam en zorgzaam. De kinderen kunnen fijn buiten spelen." Een ander noemt het "minimaal" en mist sociale activiteiten voor kinderen die niet op de lokale school zitten. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 6,75. De buurt Lith heeft een mix van gezinnen en ouderen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op een paar minuten lopen. Ook de basisschool De Meander zit om de hoek. Voor uitgebreider winkelen of voortgezet onderwijs moet je naar Oss, op zo'n 8,7 km afstand. Het treinstation ligt op 9,1 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Cheizoo Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 4.565
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte616m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtLith
WijkLith
GemeenteOss

Locatie

Zomerstraat 16, Lith

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 4 bewoners

3.5
Nienke
02-07-2025
Minimale buurt

Niet sociaal, word niet gedacht aan kinderen die elders op school zitten want alle activiteiten gaan via de school. Maar 1 winkel in de buurt. Er word te hard te hard gereden in de buurt. Ik vind het dus erg onprettig en onveilig.

7.9
Nienke
14-12-2024
Fijne mensen

De buurt is vriendelijk behulpzaam en zorgzaam. De kinderen kunnen fijn buiten spelen. De woning is op moment slecht maar er volgt een renovatie begin 2025.

7.6
Roelie
16-08-2024
Saam horend, we geven en zorgen om elkaar

Ik heb het dan vooral over onze straat en iets er omheen, Daarover kan ik zeggen dat we gelukkig nog naar elkaar omkijken, dat we aan elkaar hulp durven te vragen en dat we jaarlijks een straat bbq houden om de saam horigheid te bevorderen en of te versterken. Wel is er weinig voor kleinere kinderen te doen, dat is jammer, want we hebben allemaal onze( klein)kinderen en in de buurt kunnen ze maar weinig hun ei kwijt. Voor ouderen is het een prachtige buurt.

8.0
Roelie van den Berg
16-10-2023
Heerlijk dorp om te wonen

Mooi rustig dorp. Je moet wel zelf sociaal zijn om volledig opgenomen te worden. Sinds kort een nieuwbouwwijk erbij. Maar het oude Lith blijft echt Lith. Mooie fiets/ wandel omgeving. Heerlijk rustig. 1 supermarkt, helaas vaak aan de prijzige kant. 1 bakker, heerlijk maar duur. Openbaar vervoer is er maar niet heel vaak. Dichtbij de steden Oss maar ook den Bosch is binnen handbereik.