Vrijstaande woning te koop: Zonneweilaan 5, Vught
KopenVughtVrijstaande woningenZonneweilaan 5

Zonneweilaan 5

Loonsebaan, Vught

€ 1.475.000
Buurt Loonsebaan, VughtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 280m²
280m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Zonneweilaan in Vught staat op een ruim perceel van 1039 m² en biedt 280 m² woonoppervlak. De woning uit 1974 ademt ruimte en rust, met veel natuur om de hoek. De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Vught.

Buurt Loonsebaan: groen, veilig en kindvriendelijk

De buurt Loonsebaan wordt door bewoners zeer gewaardeerd. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Mooie natuurlijke omgeving met mooie huizen en er is veel veiligheid!" De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens zijn er weinig. De omgevingsadressendichtheid is 1069, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen op loopafstand

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 752 meter of Jumbo op 980 meter. Basisscholen zijn er ook dichtbij: RK Basisschool De Schalm op 311 meter en OBS De Piramide op 335 meter. Het centrum van Vught is op fietsafstand, en de gemeente Vught biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lelieveld makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.475.000
Prijs per m²€ 5.268
Woonoppervlakte280m²
Perceeloppervlakte1039m²
Bouwjaar1974
BuurtLoonsebaan
WijkVught
GemeenteVught

Locatie

Zonneweilaan 5, Vught

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Wouter
06-11-2025
Mooie natuurlijke omgeving met mooie huizen en er is veel veiligheid!

In mijn buurt staan mooie grote huizen en er is veel natuur. Het centrum is 5-8 minuten fietsen dus alle winkels zijn goed bereikbaar. Ook kan je binnen 5 minuten in het bos zijn wat ook ideaal is voor als je kinderen/huisdieren hebt. Ik zou niet weten wat ik verder nog zou moeten vermelden. Er wonen sinds een aantal jaren ook meer kinderen in de buurt dus het is ook nog is gezellig voor de kinderen. Af en toe worden er buurtactiviteiten georganiseerd zoals een running dinner of een pubquiz.

Buurt statistieken

Gegevens uit Loonsebaan

Inwoners1.160
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Stationsstraat 31
752m
Jumbo
Moleneindplein 109
980m
Jumbo
Raadhuisstraat 3G
1191m

Scholen

20 binnen 5 km

RK Basisschool De Schalm
Basisonderwijs · 398 leerlingen
311m
Kentalis Talent - afdeling TOS
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
320m
Kentalis Talent - afdeling D/SH
Speciaal onderwijs · 72 leerlingen
331m

Veelgestelde vragen

Over Zonneweilaan 5, Vught

Is €1.475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.475.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Vught. De woning heeft een groot perceel van 1039 m² en 280 m² woonoppervlak, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een minder groot perceel.