Vrijstaande woning te koop: Zuideinde Oost 10, Kamperveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenKampenVrijstaande woningenZuideinde Oost 10

Zuideinde Oost 10

Kamperveen, Kampen

€ 749.500
Buurt Kamperveen, KamperveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 245m²
245m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verrassend groot perceel

Dit vrijstaande huis aan de Zuideinde Oost 10 in Kamperveen ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 245 m² en een perceel van maar liefst 5150 m² is er volop plek om te wonen, te spelen en te tuinieren. Het bouwjaar 1899 geeft de woning karakter, al is het energielabel G een aandachtspunt. De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Kampen.

Kamperveen: een dorp met rust en ruimte

Kamperveen is een klein dorp in de gemeente Kampen, met zo'n 985 inwoners. Het is een echte gezinsbuurt: veel huishoudens met kinderen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,2. De omgeving is landelijk en rustig. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig voorzieningen, maar dat hoort bij het platteland.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, SPAR express, ligt op zo'n 3,6 kilometer. Ook Boni en PLUS zijn op rijafstand. Gelukkig zit er een basisschool om de hoek: de Koldewijn Schoele op nog geen 500 meter lopen. Andere basisscholen in de omgeving zijn School Met De Bijbel (2,7 km) en Looschool (4,1 km). Het treinstation ligt op 6,1 km, dus voor OV ben je aangewezen op de auto of fiets.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Evink & Petrovic Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 3.059
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte5150m²
Bouwjaar1899
EnergielabelG
BuurtKamperveen
WijkKamperveen
GemeenteKampen

Locatie

Zuideinde Oost 10, Kamperveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kamperveen

Inwoners985
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg N50 1
3646m
Boni
Zuiderzeestraatweg 126
4496m
PLUS
Zuiderzeestraatweg 133D
4657m

Scholen

6 binnen 5 km

de Koldewijn Schoele
Basisonderwijs · 79 leerlingen
445m
School Met De Bijbel
Basisonderwijs · 28 leerlingen
2669m
Looschool
Basisonderwijs · 92 leerlingen
4127m

Veelgestelde vragen

Over Zuideinde Oost 10, Kamperveen

Welk energielabel heeft Zuideinde Oost 10?

De woning aan Zuideinde Oost 10 in Kamperveen heeft energielabel G.

Is €749.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.500 is aan de hoge kant, maar dat is niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning met een perceel van 5150 m² in een landelijke omgeving. Het energielabel G kan wel invloed hebben op de maandlasten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. Een energieadvies kan inzicht geven in de mogelijke verbeteringen.

Hoe is het leven in Kamperveen?

Kamperveen is een klein, rustig dorp met veel gezinnen. Er zijn weinig voorzieningen, dus voor boodschappen, school of uitgaan ben je vaak aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 3,6 km en het treinstation op 6,1 km. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.