Vrijstaande woning te koop: Zuiderweg 2-120, Halfweg
Verkocht onder voorbehoud

Zuiderweg 2-120

Halfweg Omgeving, Haarlemmermeer

€ 180.000
Buurt Halfweg Omgeving, HalfwegBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 845m²
845m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met veel ruimte

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderweg in Halfweg is een bijzondere vondst. Met 845 m² woonoppervlak en een perceel van 2608 m² biedt het ongekende mogelijkheden. Het bouwjaar 2014 betekent dat alles nog relatief nieuw is. De vraagprijs van € 180.000 is opvallend laag voor zo'n groot object, dat maakt het een scherpe optie in de markt. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Haarlemmermeer voor vergelijking.

Halfweg Omgeving: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Halfweg Omgeving, een rustige buurt met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-cijfers laten een kleine gemeenschap zien: 75 inwoners, vooral volwassenen en ouderen. Het is een plek waar je de ruimte hebt.

Dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij Dirk op 1,7 km of Albert Heijn op 1,8 km. Basisscholen zoals Jong Geleerd (1,4 km) en Openbare Daltonschool De Zwaan (2 km) zijn goed bereikbaar. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder voorzieningen op iets grotere afstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ron Schipper Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 180.000
Prijs per m²€ 213
Woonoppervlakte845m²
Perceeloppervlakte2608m²
Bouwjaar2014
BuurtHalfweg Omgeving
WijkHalfweg
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Zuiderweg 2-120, Halfweg

Buurt statistieken

Gegevens uit Halfweg Omgeving

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dirk
Dennenlaan 19
1717m
Albert Heijn
Dennenlaan 45
1843m
Lidl
Dennenlaan 133
2223m

Scholen

22 binnen 5 km

Jong Geleerd
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1380m
Openbare Daltonschool De Zwaan
Basisonderwijs · 384 leerlingen
2046m
Communityschool De Kameleon
Basisonderwijs · 291 leerlingen
2095m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderweg 2-120, Halfweg

Is € 180.000 een realistische prijs voor zo'n grote woning?

De vraagprijs van € 180.000 is opvallend laag voor een vrijstaande woning van 845 m² woonoppervlak en een perceel van 2608 m². Het bouwjaar 2014 is relatief nieuw. De prijs lijkt scherp, maar het is goed om te weten dat de woning in een recreatiegebied ligt, check de bestemming en eventuele beperkingen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te zien of dit marktconform is.

Wat is de ligging van Halfweg Omgeving?

Halfweg Omgeving is een rustige, groene buurt met weinig inwoners (75). Het is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 4) en de omgevingsadressendichtheid is laag (534 adressen per km²). Voorzieningen zoals supermarkten en scholen liggen op 1,5 tot 2 km afstand. Het treinstation is op 3,8 km.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 2 km, zoals Jong Geleerd (1,4 km) en Openbare Daltonschool De Zwaan (2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je verder reizen (7,2 km). Er is ook een kinderdagverblijf op 4,1 km.