Vrijstaande woning te koop: Zuiderweg 2-28, Halfweg

Zuiderweg 2-28

Halfweg Omgeving, Haarlemmermeer

€ 174.950
Buurt Halfweg Omgeving, HalfwegBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 845m²
845m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Halfweg

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderweg in Halfweg is een oase van rust. Met een woonoppervlak van 845 m² en een perceel van 2608 m² biedt het volop ruimte. De woning uit 2014 is modern en energiezuinig. De vraagprijs van €174.950 is scherp voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Halfweg Omgeving

De buurt Halfweg Omgeving is dunbevolkt met 75 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit eenpersoonshuishoudens of stellen zonder kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage stedelijkheid (4) en de omgevingsadressendichtheid van 534 wijzen op een groene, rustige woonplek.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op 1,7 km of Albert Heijn op 1,8 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Jong Geleerd op 1,4 km, en ook Openbare Daltonschool De Zwaan (2 km) en Communityschool De Kameleon (2,1 km) zijn binnen loopafstand. Het treinstation ligt op 3,8 km. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ron Schipper Makelaardij op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 174.950
Prijs per m²€ 207
Woonoppervlakte845m²
Perceeloppervlakte2608m²
Bouwjaar2014
BuurtHalfweg Omgeving
WijkHalfweg
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Zuiderweg 2-28, Halfweg

Buurt statistieken

Gegevens uit Halfweg Omgeving

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dirk
Dennenlaan 19
1717m
Albert Heijn
Dennenlaan 45
1843m
Lidl
Dennenlaan 133
2223m

Scholen

22 binnen 5 km

Jong Geleerd
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1380m
Openbare Daltonschool De Zwaan
Basisonderwijs · 384 leerlingen
2046m
Communityschool De Kameleon
Basisonderwijs · 291 leerlingen
2095m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderweg 2-28, Halfweg

Is €174.950 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning in Halfweg. Het perceel is groot (2608 m²) en de woning is relatief nieuw (2014). Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus dit is een scherpe prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Halfweg?

Halfweg ligt in de gemeente Haarlemmermeer, met een treinstation op 3,8 km afstand. De omgeving is rustig en landelijk, met goede verbindingen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Jong Geleerd (1,4 km), Openbare Daltonschool De Zwaan (2 km) en Communityschool De Kameleon (2,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je verder reizen (7,2 km).

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2014 met een woonoppervlak van 845 m² en een perceel van 2608 m². Het is een koopwoning, geen appartement of tussenwoning. De woning is modern en energiezuinig.