Vrijstaande woning te koop: Zuiderweg 2, Halfweg

Zuiderweg 2

Halfweg Omgeving, Haarlemmermeer

€ 175.000
Buurt Halfweg Omgeving, HalfwegBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 845m²
845m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Halfweg

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderweg ligt in een landelijke omgeving, ver weg van de drukte. Met 845 m² woonoppervlak en een perceel van 2608 m² is er volop ruimte. De woning uit 2014 heeft energielabel D. Met een vraagprijs van €175.000 is dit een scherpe prijs voor een vrijstaand huis. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Buurt Halfweg Omgeving

De buurt Halfweg Omgeving is dunbevolkt met 75 inwoners. Het is een rustige omgeving, vooral geschikt voor wie van stilte houdt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar. De buurt Halfweg Omgeving kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op 1,7 km afstand, of bij Albert Heijn op 1,8 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Jong Geleerd op 1,4 km. De gemeente Haarlemmermeer biedt voorzieningen op afstand, zoals een treinstation op 3,8 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ron Schipper Makelaardij op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 207
Woonoppervlakte845m²
Perceeloppervlakte2608m²
Bouwjaar2014
EnergielabelD
BuurtHalfweg Omgeving
WijkHalfweg
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Zuiderweg 2, Halfweg

Buurt statistieken

Gegevens uit Halfweg Omgeving

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dirk
Dennenlaan 19
1717m
Albert Heijn
Dennenlaan 45
1843m
Lidl
Dennenlaan 133
2223m

Scholen

22 binnen 5 km

Jong Geleerd
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1380m
Openbare Daltonschool De Zwaan
Basisonderwijs · 384 leerlingen
2046m
Communityschool De Kameleon
Basisonderwijs · 291 leerlingen
2095m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderweg 2, Halfweg

Welk energielabel heeft Zuiderweg 2?

De woning aan Zuiderweg 2 in Halfweg heeft energielabel D.

Is €175.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 845 m² woonoppervlak en een perceel van 2608 m² is de prijs van €175.000 opvallend laag. Het energielabel D betekent dat de woning niet de meest zuinige is, maar de prijs per m² is extreem laag.

Hoe is de bereikbaarheid van Halfweg?

Halfweg ligt in de gemeente Haarlemmermeer. Het treinstation bevindt zich op 3,8 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (534), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Jong Geleerd op 1,4 km. Andere scholen in de omgeving zijn Openbare Daltonschool De Zwaan (2 km) en Communityschool De Kameleon (2,1 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 7,2 km afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?