Vrijstaande woning te koop: Zuiderweg 2, Halfweg

Zuiderweg 2

Halfweg Omgeving, Haarlemmermeer

€ 250.000
Buurt Halfweg Omgeving, HalfwegBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 845m²
845m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met veel ruimte

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderweg in Halfweg is een plek waar je echt tot rust komt. Met 845 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 2608 vierkante meter is er volop ruimte, zowel binnen als buiten. Het huis is gebouwd in 2014 en heeft energielabel D. De vraagprijs van €250.000 is aan de hoge kant, maar voor een vrijstaande woning van deze omvang is dat niet ongebruikelijk. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Halfweg Omgeving: rustig en groen

De buurt Halfweg Omgeving is een rustige, landelijke omgeving met slechts 75 inwoners. Het is een plek waar je de stilte en ruimte kunt waarderen. De buurt Halfweg Omgeving kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een laag aantal koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op 1,7 kilometer afstand, of bij Albert Heijn op 1,8 kilometer. Ook Lidl en Vomar zijn binnen vijf kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Jong Geleerd op 1,4 kilometer en Openbare Daltonschool De Zwaan op 2 kilometer. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder voorzieningen zoals een park op 1,8 kilometer en een restaurant op 2,4 kilometer.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ron Schipper Makelaardij op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 296
Woonoppervlakte845m²
Perceeloppervlakte2608m²
Bouwjaar2014
EnergielabelD
BuurtHalfweg Omgeving
WijkHalfweg
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Zuiderweg 2, Halfweg

Buurt statistieken

Gegevens uit Halfweg Omgeving

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dirk
Dennenlaan 19
1717m
Albert Heijn
Dennenlaan 45
1843m
Lidl
Dennenlaan 133
2223m

Scholen

22 binnen 5 km

Jong Geleerd
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1380m
Openbare Daltonschool De Zwaan
Basisonderwijs · 384 leerlingen
2046m
Communityschool De Kameleon
Basisonderwijs · 291 leerlingen
2095m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderweg 2, Halfweg

Welk energielabel heeft Zuiderweg 2?

De woning aan Zuiderweg 2 in Halfweg heeft energielabel D.

Is de prijs van €250.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €250.000 voor een vrijstaande woning van 845 m² met een perceel van 2608 m² is aan de hoge kant, maar gezien de grootte en het bouwjaar 2014 is het marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder per vierkante meter. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van Halfweg?

Halfweg ligt in de gemeente Haarlemmermeer, met een treinstation op 3,8 kilometer afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (534), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving. De auto is waarschijnlijk het handigst voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen vijf kilometer, zoals Jong Geleerd op 1,4 kilometer en Openbare Daltonschool De Zwaan op 2 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op een afstand van 7,2 kilometer.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de omgeving vind je supermarkten zoals Dirk en Albert Heijn op ongeveer 1,7-1,8 kilometer. Ook zijn er restaurants op 2,4 kilometer en een park op 1,8 kilometer. Voor een huisarts of bibliotheek moet je iets verder reizen.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Halfweg Omgeving heeft een laag aantal inwoners (75) en een rustig karakter. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 143, maar zonder specifieke gegevens over de aard is het lastig een oordeel te geven. Over het algemeen staat de omgeving bekend als landelijk en vredig.

Is het energielabel D een probleem?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 2014. Het betekent dat de woning niet extreem zuinig is, maar ook niet heel slecht. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een A-label, maar lager dan bij een G-label.