Vrijstaande woning te koop: Zuiderweg 2H216, Halfweg

Zuiderweg 2H216

Halfweg Omgeving, Haarlemmermeer

€ 234.500
Buurt Halfweg Omgeving, HalfwegBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 845m²
845m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Halfweg

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderweg in Halfweg is een oase van rust. Met 845 m² woonoppervlak en een perceel van 2608 m² heb je alle ruimte om te leven, te werken en te recreëren. Het huis is gebouwd in 2014, dus modern en goed onderhouden. De vraagprijs van € 234.500 is scherp voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook de andere vrijstaande woningen in Haarlemmermeer voor een vergelijking.

Halfweg Omgeving

Halfweg Omgeving is een rustige buurt met veel groen en water. Het is een plek waar je echt tot rust komt. De buurt Halfweg Omgeving telt slechts 75 inwoners, wat bijdraagt aan de serene sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een dunbevolkt gebied met veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk of Albert Heijn, beide op loopafstand. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Jong Geleerd en Openbare Daltonschool De Zwaan, die je lopend kunt bereiken. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot parken.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recradroom Makelaar op Funda, Recradroom Makelaar en Recradroom B.V. op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 234.500
Prijs per m²€ 278
Woonoppervlakte845m²
Perceeloppervlakte2608m²
Bouwjaar2014
BuurtHalfweg Omgeving
WijkHalfweg
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Zuiderweg 2H216, Halfweg

Buurt statistieken

Gegevens uit Halfweg Omgeving

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dirk
Dennenlaan 19
1717m
Albert Heijn
Dennenlaan 45
1843m
Lidl
Dennenlaan 133
2223m

Scholen

22 binnen 5 km

Jong Geleerd
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1380m
Openbare Daltonschool De Zwaan
Basisonderwijs · 384 leerlingen
2046m
Communityschool De Kameleon
Basisonderwijs · 291 leerlingen
2095m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderweg 2H216, Halfweg

Is € 234.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 234.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 845 m² met een perceel van 2608 m², gebouwd in 2014. In Halfweg zijn vergelijkbare woningen vaak duurder. Het is een scherpe prijs, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Hoe is de bereikbaarheid van Halfweg?

Halfweg ligt in de gemeente Haarlemmermeer, met een treinstation op 3,8 km afstand. De auto is het meest praktisch, want de snelwegen zijn goed bereikbaar. Het openbaar vervoer is beperkt, maar met de fiets of auto ben je snel in omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Jong Geleerd (1,4 km) en Openbare Daltonschool De Zwaan (2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 7,2 km afstand.

Wat voor type buurt is Halfweg Omgeving?