Vrijstaande woning te koop: Zuiderweg 2R118A, Halfweg

Zuiderweg 2R118A

Halfweg Omgeving, Haarlemmermeer

€ 114.500
Buurt Halfweg Omgeving, HalfwegBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 845m²
845m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Halfweg

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderweg in Halfweg is een oase van rust. Met 845 m² woonoppervlak en een perceel van 2608 m² biedt het volop ruimte. De woning uit 2014 is modern en energiezuinig. De vraagprijs van € 114.500 is scherp voor een woning van dit formaat. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Haarlemmermeer.

Halfweg Omgeving

De buurt Halfweg Omgeving is dunbevolkt met 75 inwoners. Het is een rustige, groene omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk op 1,7 km of Albert Heijn op 1,8 km. Basisscholen zoals Jong Geleerd (1,4 km) en Openbare Daltonschool De Zwaan (2 km) zijn binnen handbereik. Het treinstation ligt op 3,8 km. De gemeente Haarlemmermeer biedt voorzieningen op afstand, maar de rust is er onbetaalbaar.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ron Schipper Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 114.500
Prijs per m²€ 136
Woonoppervlakte845m²
Perceeloppervlakte2608m²
Bouwjaar2014
BuurtHalfweg Omgeving
WijkHalfweg
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Zuiderweg 2R118A, Halfweg

Buurt statistieken

Gegevens uit Halfweg Omgeving

Inwoners75
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dirk
Dennenlaan 19
1717m
Albert Heijn
Dennenlaan 45
1843m
Lidl
Dennenlaan 133
2223m

Scholen

22 binnen 5 km

Jong Geleerd
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1380m
Openbare Daltonschool De Zwaan
Basisonderwijs · 384 leerlingen
2046m
Communityschool De Kameleon
Basisonderwijs · 291 leerlingen
2095m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderweg 2R118A, Halfweg

Is € 114.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 114.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 845 m² met een perceel van 2608 m². Het bouwjaar 2014 en de ligging in Halfweg maken het een interessante optie. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus deze prijs is marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Halfweg?

Halfweg ligt in de gemeente Haarlemmermeer. Het treinstation is 3,8 km verderop. De omgeving is rustig, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Jong Geleerd op 1,4 km, gevolgd door Openbare Daltonschool De Zwaan op 2 km en Communityschool De Kameleon op 2,1 km. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs op 2,8 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 2014 met een woonoppervlak van 845 m² en een perceel van 2608 m². Het is een koopwoning met een vraagprijs van € 114.500. De woning is modern en biedt veel ruimte.