Vrijstaande woning te koop: Zuiderzeestraatweg 386, Oldebroek
KopenOldebroekVrijstaande woningenZuiderzeestraatweg 386

Zuiderzeestraatweg 386

Broekdijk, Oldebroek

€ 1.395.000
Buurt Broekdijk, OldebroekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 295m²
295m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderzeestraatweg in Oldebroek ademt rust en ruimte. Het huis uit 1917 is met 295 m² woonoppervlak riant en heeft een energielabel A, wat bij een woning van deze leeftijd bijzonder is. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk het aanbod met andere vrijstaande woningen in Oldebroek.

Buurt Broekdijk

De woning ligt in de buurt Broekdijk, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 875 inwoners, met veel gezinnen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur parkeert. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheid (5) en een omgevingsadressendichtheid van 155, wat aangeeft dat het hier heerlijk rustig wonen is.

Leven in de straat

De Zuiderzeestraatweg is een doorgaande weg, maar de woning staat op een ruim perceel van 2710 m², waardoor je er weinig van merkt. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Boni, beide op zo'n 3,5 km afstand. Basisscholen zoals de Looschool en de Koldewijn Schoele zijn om de hoek, op 1,7 en 2,2 km. De gemeente Oldebroek biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,9 km en een restaurant op 1,8 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kok & Heijkamp Makelaars B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 4.729
Woonoppervlakte295m²
Perceeloppervlakte2710m²
Bouwjaar1917
EnergielabelA
BuurtBroekdijk
WijkOldebroek
GemeenteOldebroek

Locatie

Zuiderzeestraatweg 386, Oldebroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Broekdijk

Inwoners875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Zuiderzeestraatweg 510
3344m
Boni
Zuiderzeestraatweg 522
3412m
Boni
Zuiderzeestraatweg 126
3603m

Scholen

12 binnen 5 km

Looschool
Basisonderwijs · 92 leerlingen
1727m
de Koldewijn Schoele
Basisonderwijs · 79 leerlingen
2155m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 324 leerlingen
3256m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderzeestraatweg 386, Oldebroek

Welk energielabel heeft Zuiderzeestraatweg 386?

De woning aan Zuiderzeestraatweg 386 in Oldebroek heeft energielabel A.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 295 m² woonoppervlak, het ruime perceel van 2710 m² en het energielabel A is het niet onredelijk. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Oldebroek zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door het unieke aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid van Oldebroek?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,5 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag, dus je bent snel buiten.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1917?

Een woning uit 1917 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak of de fundering. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent dat isolatie en installaties up-to-date zijn. Vraag bij bezichtiging naar de onderhoudsstaat.