Vrijstaande woning te koop: Zuurbeek 20, Sint Jansklooster
Onder bod

Zuurbeek 20

Verspreide huizen Sint Jansklooster, Steenwijkerland

€ 975.000
Buurt Verspreide huizen Sint Jansklooster, Sint JanskloosterBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 1930 staat in het buitengebied van Sint Jansklooster, op een perceel van maar liefst 21.550 m². Het huis heeft 199 m² woonoppervlak en energielabel C. Met een vraagprijs van €975.000 is dit een aanbod voor wie ruimte zoekt. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Steenwijkerland.

De buurt: Verspreide huizen Sint Jansklooster

De buurt Verspreide huizen Sint Jansklooster is een landelijk gebied met 165 inwoners. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 93% is koop. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Het is er rustig, met een omgevingsadressendichtheid van 93 adressen per km². Lees meer over de buurt Verspreide huizen Sint Jansklooster.

Het dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je terecht bij de Coop, op 755 meter lopen. Ook de Aldi en PLUS zijn op fietsafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Christelijk Kindcentrum De Wiedewereld op 1 km en GBS Eben Haëzer op 1,5 km. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 18 km. De gemeente Steenwijkerland biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2 km en een restaurant op 1,6 km.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Fehse Makelaardij | NVM-Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 975.000
Prijs per m²€ 4.899
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte21550m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Sint Jansklooster
WijkSint Jansklooster
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Zuurbeek 20, Sint Jansklooster

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Sint Jansklooster

Inwoners165
Mannen52%
Vrouwen45%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Molenstraat 27
755m
Aldi
Voorpoort 13
2423m
PLUS
Doelenstraat 14
2435m

Scholen

6 binnen 5 km

Christelijk Kindcentrum De Wiedewereld
Basisonderwijs · 86 leerlingen
1025m
GBS Eben Haëzer
Basisonderwijs · 141 leerlingen
1520m
Christelijk Kindcentrum Het Kompas
Basisonderwijs · 185 leerlingen
2215m

Veelgestelde vragen

Over Zuurbeek 20, Sint Jansklooster

Welk energielabel heeft Zuurbeek 20?

De woning aan Zuurbeek 20 in Sint Jansklooster heeft energielabel C.

Is €975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €975.000 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 1930 met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 21.550 m² in Sint Jansklooster. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning van deze leeftijd. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie.

Wat is de ligging van de woning?

De woning staat aan de Zuurbeek in Sint Jansklooster, in het buitengebied van de gemeente Steenwijkerland. Het is een rustige, landelijke omgeving met veel ruimte. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loop- of fietsafstand, maar het treinstation ligt op 18 km.