Woning te huur: Aaltje Noordewierstraat 197B, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
HurenDen HaagWaldeckWaldeck-ZuidAaltje Noordewierstraat 197B

Aaltje Noordewierstraat 197B

Waldeck-Zuid, Den Haag

€ 1.222 p.m.
Buurt Waldeck-Zuid, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een moderne huurwoning in Waldeck-Zuid

Deze lichte huurwoning aan de Aaltje Noordewierstraat 197B in Den Haag is in 2021 opgeleverd en heeft energielabel A++. Met 54 m² woonoppervlak is het een compacte, maar efficiënte woning. De woning wordt verhuurd voor € 1.222 per maand, wat aanzienlijk lager is dan het gemiddelde van € 3.200 in de buurt. Bekijk ook andere huurwoningen in Den Haag voor een breder aanbod.

De buurt Waldeck-Zuid

Waldeck-Zuid is een rustige, groene wijk in Den Haag. De buurt telt ruim 2.000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens (615) en gezinnen (275). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,8, wat duidt op veel kleine huishoudens. De buurt Waldeck-Zuid heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 4.222 adressen per km².

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook zijn er basisscholen op loopafstand, zoals de WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en Openbare Daltonschool Poeldijk. De gemeente Den Haag biedt daarnaast ruime park- en recreatiemogelijkheden, met een park op slechts twee straten afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.222 p.m.
Prijs per m²€ 23 p.m.
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte2070m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtWaldeck-Zuid
WijkWaldeck
GemeenteDen Haag

Locatie

Aaltje Noordewierstraat 197B, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Waldeck-Zuid

Inwoners2.040
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Waldeck-Zuid

Woningvoorraad1.195
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Jumbo
Alphons Diepenbrockhof 6
326m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
460m
Hoogvliet
Forellendaal 318
1000m

Scholen

9 binnen 5 km

WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
3316m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
3444m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
3463m

Veelgestelde vragen

Over Aaltje Noordewierstraat 197B, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Aaltje Noordewierstraat 197B?

De woning aan Aaltje Noordewierstraat 197B in 'S-Gravenhage heeft energielabel A++.

Is € 1.222 per maand een goede prijs voor deze woning?

Ja, de huurprijs van € 1.222 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde van € 3.200 in de buurt Waldeck-Zuid. De gemiddelde huurprijs per m² is € 23,53, terwijl deze woning uitkomt op € 22,63 per m². Dat is marktconform, mede gezien het energielabel A++ en het bouwjaar 2021.

Hoe groot is de woning en wat is het energielabel?

De woning heeft een woonoppervlak van 54 m² en is gebouwd in 2021. Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit kan resulteren in lage maandelijkse energiekosten.

Wat voor buurt is Waldeck-Zuid?

Waldeck-Zuid is een rustige, groene wijk in Den Haag met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt heeft een zeer stedelijk karakter met veel voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten, scholen en parken. Het aantal misdrijven is met 61 relatief laag voor een stedelijke omgeving.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 326 meter, Albert Heijn op 460 meter en Hoogvliet op 1 km. Ook zijn er basisscholen zoals WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op ongeveer 3,5 km afstand.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 54 m² is de woning compact en vooral geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen. De buurt heeft wel veel voorzieningen voor gezinnen, zoals scholen en speelplekken, maar de woning zelf is aan de kleine kant voor een gezin met kinderen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,5 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op bus of auto.

Vesteda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.