Woning te koop: Akerstraat 153X069, Brunssum
KopenBrunssumBrunssum-ZuidBrunssumer HeideAkerstraat 153X069

Akerstraat 153X069

Brunssumer Heide, Brunssum

€ 100.000
Buurt Brunssumer Heide, BrunssumBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
100% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een compact appartement

Dit appartement uit 2011 ligt aan de rand van Brunssum, in een rustige omgeving. Met 35 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De woning wordt aangeboden voor € 100.000, een scherpe prijs vergeleken met andere woningen in Brunssum.

De buurt: Brunssumer Heide

De buurt Brunssumer Heide is een rustige wijk met veel groen. Het is een van de dunst bevolkte buurten van Brunssum, met slechts 5 inwoners. De meeste bewoners zijn 65 jaar of ouder. Er zijn geen voorzieningen in de directe omgeving, maar de rust wordt gewaardeerd.

Dagelijkse boodschappen en scholen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die om de hoek ligt. Ook de Lidl en Jan Linders zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisschool Langeberg, twee straten verder, en het Compass voor voortgezet onderwijs op tien minuten lopen. De gemeente Brunssum biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lassoo Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 100.000
Prijs per m²€ 2.857
Woonoppervlakte35m²
Perceeloppervlakte235m²
Bouwjaar2011
BuurtBrunssumer Heide
WijkBrunssum-Zuid
GemeenteBrunssum

Locatie

Akerstraat 153X069, Brunssum

Buurt statistieken

Gegevens uit Brunssumer Heide

Inwoners5
Bevolkingsdichtheid3/km²

Supermarkten

33 binnen 5 km

Aldi
Akerstraat 128
611m
Lidl
Rumpenerstraat 116-126
1282m
Lidl
Anjelierstraat 68-76
1456m

Scholen

51 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Langeberg
Basisonderwijs · 212 leerlingen
596m
Compass voor Atheneum Havo en Mavo
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
1307m
Emmacollege voor Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 395 leerlingen
1320m

Veelgestelde vragen

Over Akerstraat 153X069, Brunssum

Is € 100.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van € 100.000 is marktconform voor een compact appartement uit 2011 in Brunssum. De woning heeft een oppervlakte van 35 m² en is energiezuinig (label A). Vergelijkbare woningen in de regio worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Brunssumer Heide?

De buurt is rustig gelegen, maar wel goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,3 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar de bushaltes in de omgeving bieden verbindingen naar het centrum van Brunssum.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je een Aldi (600 m) en diverse andere supermarkten. Basisschool Langeberg ligt op 600 m en het voortgezet onderwijs is op 1,3 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven en een bibliotheek in de buurt.