Woning te koop: Alsemlaan 36, Amstelveen
Onder optie

Alsemlaan 36

Kruidenbuurt, Amstelveen

€ 415.000
Buurt Kruidenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in de Kruidenbuurt

Dit appartement aan de Alsemlaan straalt nieuwbouw uit, met een energielabel A+++ en een bouwjaar 2023. Het is een rustige plek in Amstelveen, waar je direct het gevoel hebt dat alles nog fris en modern is. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor een woning van 62 m² in deze buurt. Bekijk ook andere woningen in Amstelveen.

De Kruidenbuurt

De buurt Kruidenbuurt is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is 1077, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Vomar, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen is de Karel Eykmanschool om de hoek, en de Katholieke basisschool De Triangel twee straten verder. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen, zoals parken en restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 6.694
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte2277m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtKruidenbuurt
WijkWestwijk Zuid
GemeenteAmstelveen

Locatie

Alsemlaan 36, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kruidenbuurt

Inwoners2.625
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kruidenbuurt

Woningvoorraad955
Gem. WOZ-waarde€ 656.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
971m
Vomar
Westwijkplein 90-102
971m
Albert Heijn
Brink 20
1644m

Scholen

41 binnen 5 km

Karel Eykmanschool
Basisonderwijs · 552 leerlingen
837m
Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
896m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
1421m

Veelgestelde vragen

Over Alsemlaan 36, Amstelveen

Welk energielabel heeft Alsemlaan 36?

De woning aan Alsemlaan 36 in Amstelveen heeft energielabel A+++.

Is €415.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 62 m² in de Kruidenbuurt. In de buurt zijn recent 9 koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €516.167, maar die zijn gemiddeld groter. De gemiddelde verkooptijd was 73 dagen, wat aangeeft dat de markt niet oververhit is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Bussen zijn er wel, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. De auto is hier waarschijnlijk de beste optie.