Woning te koop: Arnhemseweg 100-101, Otterlo
KopenEdeOtterloReemstArnhemseweg 100-101

Arnhemseweg 100-101

Reemst, Ede

€ 275.000
Buurt Reemst, OtterloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 881m²
881m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Otterlo

Dit recreatiehuis aan de Arnhemseweg 100-101 ligt midden in de natuur, vlak bij de Veluwe. Met 881 m² grond en een bouwjaar van 2014 is het een moderne stek voor wie van rust houdt. De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor een recreatiewoning in dit segment. Bekijk ook andere woningen in Ede voor vergelijkbare opties.

Buurt Reemst

De buurt Reemst is een kleine, rustige enclave met slechts 40 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen en de huishoudens bestaan vooral uit stellen zonder kinderen. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Reemst kenmerkt zich door een lage bebouwingsdichtheid en veel groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 1,7 km afstand, of bij de Coop op 4,6 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Ericaschool op 1,7 km. Ook kinderdagverblijf en huisartsenpraktijk zijn op loopafstand. De gemeente Ede biedt verder voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Maaike van Doorn Makelaar en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 312
Woonoppervlakte881m²
Perceeloppervlakte15019m²
Bouwjaar2014
BuurtReemst
WijkOtterlo
GemeenteEde

Locatie

Arnhemseweg 100-101, Otterlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Reemst

Inwoners40
Mannen63%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 4a
1704m
Coop
Edeseweg 118
4583m
PLUS
Dorpsstraat 28
4909m

Scholen

3 binnen 5 km

Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
1727m
School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
4513m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
4615m

Veelgestelde vragen

Over Arnhemseweg 100-101, Otterlo

Is €275.000 een realistische prijs voor dit recreatiehuis?

De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor een recreatiewoning in Otterlo. Het huis is gebouwd in 2014 en heeft een ruime kavel van 881 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de moderne staat en de rustige ligging.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,9 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto. Vanaf daar kun je verder reizen naar steden als Arnhem of Utrecht.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 1,7 km afstand. Daarnaast zijn er Coop (4,6 km) en PLUS (4,9 km) in de omgeving. Voor een uitgebreidere keuze kun je naar Albert Heijn op 7,8 km.

Wat voor type woning is dit?

Dit is een recreatiehuis, bedoeld voor recreatief gebruik. Het is geen permanente woning, maar een verblijf voor vakanties of weekenden. Het huis is in 2014 gebouwd en heeft een oppervlakte van 881 m² grond.