Woning te koop: Arnhemseweg 100-503, Otterlo
KopenEdeOtterloReemstArnhemseweg 100-503

Arnhemseweg 100-503

Reemst, Ede

€ 104.500
Buurt Reemst, OtterloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 881m²
881m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Otterlo

Deze recreatiewoning aan de Arnhemseweg in Otterlo biedt een bijzondere combinatie van rust en natuur. Met 881 m² grond en een bouwjaar van 2014 is het een moderne plek midden in de bossen. De vraagprijs van € 104.500 is scherp voor een recreatiewoning in deze omgeving, zeker vergeleken met andere woningen in Ede.

Buurt Reemst

De woning ligt in de buurt Reemst, een klein buurtschap met slechts 40 inwoners. Het is er stil en groen. De buurt bestaat vooral uit eengezinswoningen en er wonen relatief veel 45-plussers. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Reemst is een plek waar je echt tot rust komt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op twee straten verder (ongeveer 1,7 km lopen). Ook de Coop en PLUS zijn binnen tien minuten met de auto bereikbaar. Voor kinderen is er de Ericaschool, een basisschool op loopafstand. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, al is het wel even rijden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recradroom Makelaar op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 104.500
Prijs per m²€ 119
Woonoppervlakte881m²
Perceeloppervlakte15019m²
Bouwjaar2014
BuurtReemst
WijkOtterlo
GemeenteEde

Locatie

Arnhemseweg 100-503, Otterlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Reemst

Inwoners40
Mannen63%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 4a
1704m
Coop
Edeseweg 118
4583m
PLUS
Dorpsstraat 28
4909m

Scholen

3 binnen 5 km

Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
1727m
School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
4513m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
4615m

Veelgestelde vragen

Over Arnhemseweg 100-503, Otterlo

Is € 104.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van € 104.500 is aan de lage kant voor een recreatiewoning met 881 m² grond en bouwjaar 2014 in Otterlo. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. Het is een scherpe prijs, maar let wel op dat het een recreatiewoning betreft, wat beperkingen kan geven voor permanente bewoning.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt rustig in de bossen bij Otterlo. De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 1,7 km, dus op loopafstand. Basisschool Ericaschool is ook op 1,7 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een treinstation (9,9 km) of bibliotheek (9,9 km) ben je aangewezen op de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde is Ericaschool op 1,7 km, met 145 leerlingen. Ook School met de Bijbel Wekerom (4,5 km) en School Met De Bijbel De Zaaier (4,6 km) zijn opties. Voortgezet onderwijs is verder weg, op 11,6 km.