Woning te koop: Barentszstraat 41, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagZeeheldenkwartierBarentszstraat 41

Barentszstraat 41

Zeeheldenkwartier, Den Haag

€ 995.000
Buurt Zeeheldenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
40% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een statig herenhuis in het Zeeheldenkwartier

Deze woning aan de Barentszstraat 41 ademt de charme van 1880, maar is met energielabel A+ verrassend zuinig. Met 139 m² woonoppervlak is het een royale stadsvoning. De vraagprijs van €995.000 ligt boven het gemiddelde in de buurt, maar de combinatie van formaat en energielabel is bijzonder. Bekijk ook andere woningen in Den Haag voor een breder beeld.

Zeeheldenkwartier: levendig en divers

Het Zeeheldenkwartier is een bruisende buurt met veel diversiteit. Op basis van vijf beoordelingen geven bewoners een 7,87. Een bewoner zegt: "Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend." Een ander noemt het "Gezellig aan één kant, minder aan de andere kant." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Meer over de buurt lees je op de buurtpagina van Zeeheldenkwartier.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn om de hoek (252 m) of de Coop (309 m). Ook een kinderdagverblijf en basisschool zijn op loopafstand. Het centrum van Den Haag is vlakbij, met restaurants en parken binnen handbereik. De gemeente Den Haag biedt een complete stedelijke omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Plink Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 7.158
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte171m²
Bouwjaar1880
EnergielabelA+
BuurtZeeheldenkwartier
WijkZeeheldenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Barentszstraat 41, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

6.8
Elsa
28-08-2025
Kan beter

Redelijk

7.6
Yas
25-04-2025
Van iedereen

Veel diversiteit, jammergenoeg weleens criminaliteit, Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend

7.6
Wende
25-12-2024
Gezellig aan één kant, minder aan de andere kant.

Best goed, ik woon er pas net dus heb nog niet heel veel ervaringen.

8.8
Zoe
01-09-2024
Creatieve luxe

Sommige mensen echt iit de hoogte, maar ook heel veel creatieve mensen die gezellig zijn. Veel matuur in de buurt en een goeie basis

8.6
Bram van Eersel
26-02-2023
Leukste buurt van Den Haag

Gezellige buurt vlakbij het centrum, met veel leuke restaurantjes en cafés. Daarnaast veilig en ontzettend mooi met klassieke gevels. Simply the best!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Inwoners12.775
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Woningvoorraad6.752
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

80 binnen 5 km

Albert Heijn
Laan van Meerdervoort 52
252m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
309m
Albert Heijn
Elandstraat 160
389m

Scholen

12 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3377m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4159m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer