Woning te koop: Beekstraat 32, Schinveld
KopenBeekdaelenOnderbankenSchinveldBeekstraat 32

Beekstraat 32

Schinveld, Beekdaelen

€ 125.000
Buurt Schinveld, SchinveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
Al 535 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 80 dagen
PLUS op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis met een eigenzinnige uitstraling

Aan de Beekstraat in Schinveld staat een woning uit 1920 met een flinke oppervlakte van 147 m². Het is een vrijstaand pand dat met zijn ruime opzet en ouderwetse charme direct opvalt. De ligging aan een rustige straat geeft een ontspannen sfeer, terwijl je toch dicht bij de voorzieningen zit. Met een vraagprijs van €125.000 is dit een opvallend scherp geprijsde optie, zeker in vergelijking met andere woningen in Beekdaelen.

Schinveld: een dorp met natuur om de hoek

Schinveld is een dorp waar rust en ruimte de boventoon voeren. De enige bewoner die een review achterliet, noemt het 'een buurt waar je een redelijk vrij gevoel hebt met veel natuur om de hoek'. Wel merkt hij op dat het onderhoud de laatste jaren zwaar achteruit is gegaan. In de buurt Schinveld wonen zo'n 4600 mensen, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook verandering zichtbaar is.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die op een paar minuten lopen ligt. Ook een SPAR express is om de hoek te vinden. Basisschool Schinveld zit twee straten verder. De gemeente Beekdaelen biedt verder voldoende voorzieningen, al ben je voor een middelbare school wel aangewezen op een iets grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spauwen | Werrij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 125.000
Prijs per m²€ 850
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte255m²
Bouwjaar1920
BuurtSchinveld
WijkOnderbanken
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Beekstraat 32, Schinveld

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
D.brauers
31-07-2025
Leuke locatie

Het is een buurt waar je een redelijk vrij gevoel hebt met veel natuur om de hoek. Alleen is het onderhoud zwaar achteruit gegaan de laatste jaren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schinveld

Inwoners4.610
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Schinveld

Woningvoorraad2.198
Gem. WOZ-waarde€ 250.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

11 binnen 5 km

PLUS
A Ge Water 3
144m
SPAR express
Echterbaan 2
578m
Albert Heijn
Kennedylaan 90
2548m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool Schinveld
Basisonderwijs · 297 leerlingen
213m
SBO De Boemerang
Speciaal onderwijs · 64 leerlingen
2067m
Basisschool Meander
Basisonderwijs · 210 leerlingen
2075m

Veelgestelde vragen

Over Beekstraat 32, Schinveld

Is €125.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 147 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1920 is de vraagprijs van €125.000 opvallend laag. Het is een scherpe prijs, zeker voor een vrijstaand huis. Wel is het goed om te beseffen dat een oudere woning vaak onderhoud vraagt. De enige buurtreview noemt ook dat het onderhoud de laatste jaren is achteruitgegaan. Laat je dus goed informeren over de staat van het pand.

Hoe is de buurt Schinveld om in te wonen?

Schinveld is een rustig dorp met veel groen en natuur om de hoek. De enige review spreekt van een 'redelijk vrij gevoel'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. Wel is er kritiek op het achterstallig onderhoud in de buurt. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.