Woning te koop: Bekensteinselaan 20, Amersfoort
Onder optie

Bekensteinselaan 20

Bekenstein / De Luiaard, Amersfoort

€ 175.000
Buurt Bekenstein / De Luiaard, AmersfoortBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 137m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een knus appartement in een levendige buurt

Dit appartement aan de Bekensteinselaan 20 in Amersfoort is een fijne plek voor wie houdt van een centrale ligging. Met 23 m² woonoppervlak is het compact, maar het energielabel A maakt het zuinig in gebruik. De vraagprijs van €175.000 is scherp voor een woningen in Amersfoort.

Bekenstein / De Luiaard: een gewaardeerde buurt

De buurt Bekenstein / De Luiaard scoort een 9,46 uit 3 beoordelingen. Een bewoner zegt: "lekker dichtbij de stad heerlijke buurt". Een ander noemt het "erg leuk, altijd gezellige mensen". De buurt telt 1.610 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (137 m) of de Coop twee straten verder (400 m). Basisschool Prins Willem Alexanderschool zit op loopafstand (216 m), en voortgezet onderwijs vind je bij GSG Guido VMBO (317 m). De gemeente Amersfoort biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Hell Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 7.609
Woonoppervlakte23m²
Perceeloppervlakte378m²
Bouwjaar1922
EnergielabelA
BuurtBekenstein / De Luiaard
WijkVermeerkwartier
GemeenteAmersfoort

Locatie

Bekensteinselaan 20, Amersfoort

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 3 bewoners

10
S
20-07-2025
super buurt

lekker dichtbij de stad heerlijke buurt

10
smd
22-07-2024
Top

heel goed

8.4
Klaas Morsch
30-06-2024
Erg leuk

Ja erg leuk altijd gezellige mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bekenstein / De Luiaard

Inwoners1.610
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

37 binnen 5 km

PLUS
Arnhemseweg 4
137m
Coop
Hellestraat 25
400m
SPAR
Kamp 15 - 17
731m

Scholen

81 binnen 5 km

Prins Willem Alexanderschool, locatie Beekenstein
Basisonderwijs · 201 leerlingen
216m
GSG Guido VMBO
Voortgezet onderwijs · 510 leerlingen
317m
Aloysiusschool
Basisonderwijs · 378 leerlingen
659m

Veelgestelde vragen

Over Bekensteinselaan 20, Amersfoort

Welk energielabel heeft Bekensteinselaan 20?

De woning aan Bekensteinselaan 20 in Amersfoort heeft energielabel A.

Is €175.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €175.000 voor een appartement van 23 m² met energielabel A in Amersfoort is aan de scherpe kant. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een hoger bedrag aangeboden. Het is een goede kans voor wie een betaalbare instap zoekt.

Hoe is de buurt Bekenstein / De Luiaard om in te wonen?

De buurt krijgt een 9,46 van bewoners. Ze waarderen de nabijheid van de stad en de gezellige sfeer. Het is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen.