Woning te koop: Bennemeerstraat 46, Hoofddorp

Bennemeerstraat 46

Hoofddorp Centrum Noord, Haarlemmermeer

€ 402.000
Buurt Hoofddorp Centrum Noord, HoofddorpBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Hoogvliet op 374m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in het centrum van Hoofddorp

Deze woning aan de Bennemeerstraat is pas in 2024 opgeleverd, dus je stapt in een gloednieuw huis. Met 54 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €402.000 is opvallend scherp vergeleken met andere woningen in Haarlemmermeer, waar de gemiddelde vraagprijs in de buurt boven de €800.000 ligt.

De buurt: Hoofddorp Centrum Noord

De buurt Hoofddorp Centrum Noord is een gemengde wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een levendige buurt met een mix van jong en oud, en de meeste woningen zijn gebouwd voor 1970. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een doorsnee buurt is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij Hoogvliet, dat om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is ook Lidl twee straten verder. Kinderen kunnen naar obs Dik Trom, een basisschool op loopafstand, of naar de Rooms Katholieke Basisschool Klimop. Het Kaj Munk College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime parken en recreatiemogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brockhoff Nieuwbouw aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 402.000
Prijs per m²€ 7.444
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte6094m²
Bouwjaar2024
BuurtHoofddorp Centrum Noord
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Bennemeerstraat 46, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Noord

Inwoners3.435
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Noord

Woningvoorraad1.556
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Hoogvliet
Graftermeerstraat 28
374m
Lidl
Marktplein 15-19
821m
Ekoplaza
Marktplein 25A
842m

Scholen

39 binnen 5 km

Hoofddorp College - iHub onderwijs (voorh. Altra)
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
567m
obs Dik Trom
Basisonderwijs · 194 leerlingen
577m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
680m

Veelgestelde vragen

Over Bennemeerstraat 46, Hoofddorp

Is €402.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt. De gemiddelde vraagprijs in Hoofddorp Centrum Noord is €803.333, maar die woningen zijn gemiddeld 154 m². Deze woning is 54 m², dus de prijs per vierkante meter is met €7.444 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €5.179. Het is een scherpe prijs voor een nieuwbouwwoning.

Hoeveel onderhoud vraagt een nieuwbouwwoning uit 2024?

Een woning uit 2024 is gloednieuw, dus je hebt de eerste jaren weinig tot geen onderhoud. Alles is modern en aan de nieuwste normen. Je hoeft niet te denken aan vervanging van kozijnen, dak of installaties. Het energielabel is niet bekend, maar nieuwbouw heeft doorgaans een hoog label, wat lagere stookkosten betekent.

Wat is de sfeer in Hoofddorp Centrum Noord?

Het is een levendige buurt met veel voorzieningen. Er wonen zowel gezinnen als alleenstaanden, en de leeftijden zijn gemengd. De buurt heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 1701 adressen per km². Er zijn winkels, scholen en parken op loopafstand. Het treinstation is op 3,6 km, dus voor de trein ben je iets langer onderweg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool obs Dik Trom zit op 577 meter, en de Rooms Katholieke Basisschool Klimop op 680 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Kaj Munk College op 1,1 km. Ook is er een kinderdagverblijf op 500 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 144 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk.

Kan ik hier makkelijk boodschappen doen?

Zeker. De dichtstbijzijnde supermarkt is Hoogvliet op 374 meter, dus om de hoek. Ook Lidl (821 m), Ekoplaza (842 m) en Jumbo (1,1 km) zijn op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.